LAISVOS DARBO VIETOS

  • Saugumo valdymo skyriaus jaunesnysis specialistas

Kontaktai

Trakų g. 10, LT-76286 Šiauliai

Tel. +370 41 430921

Faks. +370 41 430936

El. paštas: administracija@siauliuti.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama

 

 

            Atverti interaktyvų žemėlapį

 

Naujienos

ŠIAULIŲ TARDYMO IZOLIATORIAUS KOLEKTYVAS GELBĖJO GYVYBES DOVANODAMI KRAUJO

2019-05-08

Artėjant Pasaulinei kraujo donoro dienai (ji minima birželio 14 d.) Šiaulių tardymo izoliatoriaus pareigūnai ir darbuotojai, bendradarbiaudami su Nacionaliniu kraujo centru, gegužės 7 d. įstaigoje surengė neatlygintinos kraujo donorystės dieną. ,,Tu gali padovanoti gyvenimą!“ – šiais žodžiais įkalinimo įstaigos darbuotojai buvo pakviesti pasidalinti gerumu ir neatlygintinai duoti kraujo. „Niekada nežinome, kada mums ar mūsų artimiesiems kažkieno padovanotas kraujas gali dovanoti naują gyvenimą“,- sakė viena aktyviausių akcijos organizatorių, Resocializacijos skyriaus specialistė Ligita Dilinskienė. Į Šiaulių tardymo izoliatorių atvykusių Nacionalinio kraujo centro darbuotojų teigimu, prasidėjus vasaros sezonui, šalies gydymo įstaigose nuolat juntamas kai kurių kraujo grupių trūkumas, todėl įstaigos darbuotojų apsisprendimas surengti kraujo dovanojimo akciją – labai prasmingas ir pačiu laiku.

Neatlygintinai duoti kraujo iš anksto buvo apsisprendę 20 darbuotojų, tačiau akcijai prasidėjus, savanorių gretos išaugo iki trisdešimties. Net 45 kartą neatlygintinai kraujo davusi Šiaulių tardymo izoliatoriaus buhalterė Diana Vilaikytė džiaugėsi kolegų aktyvumu. Garbės donoro ženklu apdovanota moteris pasakojo, kad populiarindama neatlygintiną kraujo donorystę yra apkeliavusi nemažai Lietuvos miestų, savo pavyzdžiu skatina žmones nelikti abejingais. „Mes galime išgelbėti gyvybę, kažkam tapti viltimi ir padovanoti gyvenimą. Padarykime tai, juk nieko nekainuoja“ – ragino Garbės donorė. Ne vienas, pasiryžęs tapti donoru“ minėjo, kad atėjo grąžinti moralinės skolos – kažkas dovanojo kraujo jų sergantiems artimiesiems. Pirmą kartą kraujo dovanojusieji pareigūnai ir darbuotojai nestokojo geros nuotaikos. Jiems buvo įteikti pirmąjį kraujo dovanojimo kartą priminsiantys Nacionalinio kraujo centro pažymėjimai, visi akcijoje dalyvavusieji donorai apdovanoti atminimo dovanėlėmis. „Didžiuojuosi pareigūnais ir darbuotojais, kurie dirbdami nelengvą, atsakingą darbą yra pilietiški, pagalbą visuomenei suvokia ne tik savo kasdienių pareigų rėmuose. Tikimės, kad mūsų dovanotas kraujas padės kažkam pasveikti ar išgelbės gyvybę“,- sakė akcijos metu kraujo donoru tapęs Šiaulių tardymo izoliatoriaus direktorius Saulius Rajunčius. Akcijos dalyviai savijauta nesiskundė, atvirkščiai – ne vienas minėjo, kad dovanojus kraują jaučiasi puikiai, netgi tapo energingesni ir kasdienių įpročių dėl to keisti neketina: po darbo skubės į treniruotes ar užsiims kita įprasta veikla.

Kraujo donorystės akcija Šiaulių tardymo izoliatoriuje organizuojama jau ne pirmą kartą, o įstaigos kolektyvas užsirekomendavo kaip aktyvūs, visada pasirengę padėti kraujo donorai. 
 
Informacija atnaujinta 2019 m. gegužės 8 d. 11:15
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos