Kontaktai

Trakų g. 10, LT-76286 Šiauliai

Tel. +370 41 430921

Faks. +370 41 430936

El. paštas: administracija@siauliuti.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama

 

 

            Atverti interaktyvų žemėlapį

 

LIETUVOS KALĖJIMŲ TARNYBOS PASITIKĖJIMO TELEFONAS 

 (8 5) 271 9022

pasitikejimas@kalejimai.lt

 

Naujienos

Šiaulių kalėjime paminėta mokslo metų baigimo šventė

Lietuvos kalėjimų tarnybos Šiaulių kalėjime birželio 14 d. Šiaulių miesto „Saulėtekio“ gimnazijos direktorės Jūratės Rimkuvienės iniciatyva suorganizuota mokslo metų baigimo šventė pagrindinio ir vidurinio išsilavinimo siekusiems šios mokyklos mokiniams – Šiaulių kalėjimo nuteistiesiems.

 

Siekiant sukurti nuteistiesiems neįprastą renginio atmosferą, kalėjimo administracija pasiūlė renginį vykdyti lauke, kiemelyje šalia koplyčios, nes kamerose laikomiems nuteistiesiems uždaros patalpos yra kasdienybė.

 

Renginį sveikinimo žodžiu pradėjo gimnazijos direktorė Jūratė Rimkuvienė, kuri palinkėjo nuteistiesiems kuo greičiau išeiti iš kalėjimo, atrasti save, integruotis į visuomenę ir gerais darbais prisidėti prie visuomenės klestėjimo ir niekada negrįžti į panašaus pobūdžio vietą. Minėjimą sveikinimo žodžiais pratęsė lietuvių kalbos, matematikos, istorijos mokytojai ir Suaugusiųjų formaliojo švietimo skyriaus vedėjas Saulius Juška. Visi pasisakiusieji palinkėjo nuteistiesiems toliau mokytis, siekti profesijos ir kitą savo gyvenimo etapą pradėti sąžiningai ir prisidėti prie visuomenės gerovės gerais darbais.

 

Ypatingą dovaną nuteistiesiems skyrė „Saulėtekio“ gimnazijos muzikos mokytojas, populiarios grupės „Vairas“ lyderis Rolandas Janušas, kuris pauzes tarp pasisakymų užpildė muzikiniais intarpais - žymiomis savo grupės dainomis.

 

Kai kurie nuteistieji taip pat pasisakė apie planus išėjus į laisvę – kai kas sieks įsigyti paklausią profesiją, o kiti - ir aukštąjį mokslą, ko nepadarė dar mokyklos laikais.

 

Nors ši šventė Šiaulių kalėjime besimokantiems nuteistiesiems yra pirma, bet tikimasi, kad ne paskutinė. Toliau viliamasi tolesnio gražaus, sklandaus ir rezultatyvaus Šiaulių kalėjimo bendradarbiavimo su Šiaulių miesto „Saulėtekio“ gimnazija, o vidurinio išsilavinimo neturintiems nuteistiesiems – ištaisyti jaunystės nesėkmes ir siekti naujų žinių.

Informacija atnaujinta 2023 m. birželio 14 d. 16:32