Kontaktai

Trakų g. 10, LT-76286 Šiauliai

Tel. +370 41 430921

Faks. +370 41 430936

El. paštas: administracija@siauliuti.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama

 

 

            Atverti interaktyvų žemėlapį

 

Naujienos

SAVO EMOCIJAS KALINTIEJI PERTEIKĖ RUDENS SPALVOMIS

2020-09-02

Ruduo ne tik turtingiausias, bet ir spalvingiausias metų laikas. Prasidėjusio rudens spalvas savo piešiniuose perteikė Šiaulių tardymo izoliatoriaus suimtieji (nuteistieji). Jie rudenį įsivaizdavo savaip, piešiniuose perteikė savo jausmus, daug asmeninių išgyvenimų bei patirčių.

Pasak Resocializacijos skyriaus specialistės Editos Gedvilaitės, piešinių konkurso tikslas - ugdyti saviraišką, padėti pažinti save ir savo vidinį pasaulį. Meninė saviraiška kalintiesiems skatina norą kitaip pažvelgti į pasaulį, pamatyti pozityviąją jo pusę, įvertinti asmeninį tobulėjimo kelią, teigiamų pokyčių prasmę ir svarbą. Nuosekli nuteistųjų resocializacija yra vienas iš svarbiausių elementų asmens reabilitacijai ir sėkmingai integracijai į visuomenę ir šiam tikslui pasiekti dažnai naudojamos kūrybinės išraiškos priemonės.

Tardymo izoliatoriaus muziejuje buvo surengta suimtųjų (nuteistųjų) piešinių paroda. Piešiniuose dominavo rudenėjančios gamtos, jaukių namų motyvai. Administracijos darbuotojai balsavimo būdu išrinko gražiausią piešinį. Patys konkurso dalyviai labiau nei prizinę vietą vertino galimybę išreikšti save per kūrybą.

 
 
Informacija atnaujinta 2020 m. rugsėjo 2 d. 08:58
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?