Naujienos

SAVANORĖ SU KALINČIOMIS MOTERIMIS DALIJOSI ŽINIOMIS APIE VAISTAŽOLES

2019-07-02

Š. m. liepos 1 d. Resocializacijos skyriaus specialistė Sonata Stugienė kartu su Šiaulių tardymo izoliatoriaus savanore Šiaulių artrito draugijos „ARTIS“ pirmininke Irena Gaidamavičiene organizavo edukacinius užsiėmimus įstaigoje kalinčioms moterims apie žolelių naudą sveikatai ir grožiui. Renginio tikslas – paskatinti suimtąsias moteris domėtis arbatų nauda žmogaus organizmui, susipažinti su žolynų gydomosiomis savybėmis. Nuo seno liaudies medicinoje žolelių nuovirai vertinami dėl teigiamo efekto žmogaus organizmui. Teisingai paruošta žolelių arbata ne tik aprūpina vitaminais, bet ir pasižymi maloniu skoniu, nepakartojamu aromatu bei gausia biologiškai aktyvių medžiagų sudėtimi.

I. Gaidamavičienė papasakojo apie Lietuvos laukuose ir pievose augančius vaistinius augalus, paaiškino jų gydomąsias savybes bei naudą žmogui. Renginio dalyvės turėjo progą su populiariausiomis vaistažolėmis susipažinti iš arti, išmokti jas atskirti, įgijo žinių apie jų rinkimo ypatumus. Užsiėmimo metu moterys sužinojo, kad žolelių arbata – gamtos dovana sveikatai. Užsėmimų dalyvės džiaugėsi sužinojusios naujų dalykų apie iš pažiūros paprastus žolynus, apie vaistažolių arbatų naudą sveikatai, apie Lietuvos pievų augalų gydomąsias ir kosmetines savybes.

Savanorė I. Gaidamavičienė – dažna viešnia Šiaulių tardymo izoliatoriuje. Čia moteris veda užsiėmimus kalintiems asmenims įvairiomis temomis – supažindina su valstybės istorija, kultūra, papročiais, skatina jos vedamų užsiėmimų dalyvių dvasinį tobulėjimą ir motyvaciją pozityviems pokyčiams.

 
 
Informacija atnaujinta 2019 m. liepos 2 d. 15:27
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos