LAISVOS DARBO VIETOS

  • Saugumo valdymo skyriaus jaunesnysis specialistas

Kontaktai

Trakų g. 10, LT-76286 Šiauliai

Tel. +370 41 430921

Faks. +370 41 430936

El. paštas: administracija@siauliuti.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama

 

 

            Atverti interaktyvų žemėlapį

 

Naujienos

RUDENS ŽYGYJE MEDIKAMS IR ŽVALGYBININKAMS LINKĖJO PRASMINGŲ POKYČIŲ

2019-10-16

Nuo š. m. spalio 1 d. bausmių vykdymo sistemoje - nauji veiklos organizavimo pokyčiai: įgyvendintas kriminalinės žvalgybos padalinių centralizavimas bei įkalinimo įstaigų sveikatos priežiūros skyrių pertvarka. Tai pakeitė ir Šiaulių tardymo izoliatoriaus valdymo struktūrą: Sveikatos priežiūros specialistai perėjo Laisvės atėmimo vietų ligoninės žinion, o Kriminalinės žvalgybos skyrius tapo Kalėjimų departamento struktūriniu padaliniu. Įstaigos kolektyvas kolegoms surengė smagias palydėtuves- pakvietė į savo istorija garsėjančius Kurtuvėnus (Šiaulių r.). Kurtuvėnų apylinkėse gyventa jau vėlyvajame akmens amžiuje, o miestelio pavadinimas pirmą kartą paminėtas XIII a. Iš Kurtuvėnų iškylos dalyviai pėsčiomis patraukė aukščiausio Šiaulių rajone Girninkų piliakalnio link. Viena iš legendų byloja, kad piliakalnį supylęs milžinas Kuršis, eidamas iš Kuršėnų pas savo motiną į Kurtuvėnus. Pakeliui į klumpes pribyrėję smėlio, tad sustojęs milžinas iškratė klumpę – taip ir atsirado kalnas.

Žygio dalyviai ne tik pramankštino kojas 5 km. žygyje, bet ir džiaugėsi nuostabiu oru bei atsiveriančiais įspūdingais apylinkių vaizdais. Šalia Kurtuvėnų dvaro įsikūrusioje autentiškoje smuklėje ragavo kulinariniu krašto paveldu laikomą ypatingą smuklės patiekalą – aluje brandintą kiaulienos kumpį su troškintais kopūstais, bulvėmis su lupena bei kastiniu. Legenda byloja, kad taip paruoštas kumpis buvo patiekiamas ir patiems Kurtuvėnų dvaro grafams Nagurskiams.

Šiaulių tardymo izoliatoriaus direktorius Saulius Rajunčius padėkojo Sveikatos priežiūros ir Kriminalinės žvalgybos skyrių darbuotojams už bendrą darbą, įteikė kolektyvo sukurtas šmaikščias rašytines padėkas. „Neatsisveikiname, nes bendradarbiavimas tęsis, manau jis bus dar kokybiškesnis, būsime sutelkusia komanda, galinčia dalintis idėjomis ir kartu įveikti iššūkius“,- sakė S. Rajunčius. Gražių žodžių, padėkų ir linkėjimų buvusiems kolegoms negailėjo visi žygio dalyviai ir pasiūlė toliau laikytis tradicijos – laisvalaikį leisti kartu.

Tai ne pirmas Šiaulių tardymo izoliatoriaus darbuotojų pėsčiųjų žygis šiais metais. Vasario mėnesį kolektyvas organizavo 12 km. žygį į Kryžių kalną. Ten įstaigos darbuotojai pastatė kryžių, skirtą bausmių vykdymo sistemos šimtmečiui paminėti.

 
 
Informacija atnaujinta 2019 m. spalio 16 d. 10:53
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos