LAISVOS DARBO VIETOS

  • Saugumo valdymo skyriaus jaunesnysis specialistas

Kontaktai

Trakų g. 10, LT-76286 Šiauliai

Tel. +370 41 430921

Faks. +370 41 430936

El. paštas: administracija@siauliuti.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama

 

 

            Atverti interaktyvų žemėlapį

 

Naujienos

PYRAGŲ DIENA ŠIAULIŲ TARDYMO IZOLIATORIUJE: TEGUL SVAJONĖS PILDOSI

2019-11-06

Šiaulių tardymo izoliatoriaus kolektyvas lapkričio 6-ąją minėjo Pyragų dieną. Tą dieną visi kviečiami kepti pyragus, vaišinti kolegas ir bičiulius ir aukoti kilniam tikslui – padėti išpildyti vaikų svajones.

Įstaigos darbuotojai nustebino kolegas įspūdingo dydžio ir gurmaniško skonio pačių iškeptais tortais ir pyragais. Per pietų pertrauką susirinkusieji jų paragauti buvo sužavėti bendradarbių kulinarinių gebėjimų. Bene daugiausiai pagyrų sulaukė Saugumo valdymo skyriaus jaunesniosios specialistės Dianos Makauskienės iškeptas tortas su užrašu „Tegul pildosi svajonės“. Pareigūnė sakė, kad įspūdingo dydžio kepinį iškepė po darbo. „Didelis, kad visiems užtektų. Noriu palinkėti, kad pildytųsi visų gražios svajonės“- vaišindama kolegas linkėjo D. Makauskienė. Akį traukė rudens baravykais padabintas Veiklos organizavimo skyriaus raštvedes Vidos Kazlauskienės tortas. Darbuotoja pažymėjo, kad smagu džiuginti kolegas ir prisidėti prie vaikų svajonių įgyvendinimo.

Šiaulių tardymo izoliatoriaus direktorius Saulius Rajunčius teigė, kad yra maloniai nustebintas darbuotojų aktyvu ir išradingumu organizuojant Pyragų dieną. „Dėkoju už pastangas: vieni kepė pyragus, kiti stengėsi sukurti jaukią nuotaiką. Dalindamiesi tampame laimingesni ir dovanojame laimę kitiems“,- sakė S. Rajunčius.

Pyragų diena įstaigoje tęsiasi visą darbo dieną. Pareigūnai ir darbuotojai, suradę laisvą minutę, gali užsukti į izoliatoriaus muziejų ir degustuoti pyragus. O aukos vaikų svajonių įgyvendinimui renkamos iki lapkričio 7-osios. Apie surinktas lėšas ir už jas įgyvendintas vaikų svajones informuosime papildomai.

Ačiū Šiaulių TI kolektyvui už susitelkimą kilnaus tikslo labui! 
 
Informacija atnaujinta 2019 m. lapkričio 6 d. 14:13
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos