Naujienos

PRISIEKĖ DU NAUJAI PASKIRTI PAREIGŪNAI

Darbo savaitė Šiaulių tardymo izoliatoriuje prasidėjo naujų pareigūnų priesaikos ceremonija – gerbti ir vykdyti įstatymus, sąžiningai atlikti pareigas bei saugoti gerą pareigūno vardą prisiekė Saugumo valdymo skyriaus jaunesnieji specialistai Vaidas Filipavičius ir Roberta Vilkelytė.

Vaidas jau turi tarnybos statutinėse organizacijose patirties ir į Šiaulių tardymo izoliatorių grįžta po netrumpos pertraukos. Vilniaus universitete istorijos studijas baigusi Roberta pasirinko pataisos pareigūnės kelią, nes nuolat domėjosi statutinių organizacijų veikla ir pareigūnų profesija.

Prisiekusius pareigūnus sveikinęs įstaigos vadovas Saulius Rajunčius palinkėjo sėkmės tarnyboje ir optimizmo: „Visos problemos išsprendžiamos, tereikia jas spręsti“.

Direktoriaus pavaduotojas Almantas Pranskūnas naujiems komandos nariams linkėjo kuo greičiau apsiprasti naujame kolektyve. „Jūs patekote į draugišką ir geranorišką kolektyvą. Kiekvienas pasirengęs jums padėti ir patarti, tad drąsiai klauskite kolegų ir iš jų mokykitės“,- sakė A. Pranskūnas.

Šiais metais Šiaulių tardymo izoliatoriuje tarnybą pradėjo rekordinis skaičius - net 16 pirminės grandies pareigūnų.

Informacija atnaujinta 2021 m. gruodžio 13 d. 13:56

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?