Naujienos

PIRMOJI ŠIŲ METŲ SANTUOKA ŠIAULIUOSE UŽREGISTRUOTA TARDYMO IZOLIATORIUJE

2020-01-10

Šią savaitę Šiaulių tardymo izoliatoriuje buvo įregistruota civilinė santuoka, kuri buvo pirmoji santuoka šiais metais užregistruota Šiaulių mieste. Nors civilinės santuokos registravimo metu neskambėjo Mendelsono maršas, kaip tai įprasta Santuokų rūmuose, tačiau jaunieji buvo laimingi. Porai įamžinus savo santuoką ir ištarus vienas kitam lemtingąjį „taip“ , Šiaulių tardymo izoliatoriaus administracija pasveikino jaunuosius sukūrus šeimą, palinkėjo ilgo ir sėkmingo šeimyninio gyvenimo. Santuokos sudarymo proga Šiaulių tardymo izoliatoriaus direktorius Saulius Rajunčius jauniesiems suteikė ilgalaikį pasimatymą.

Kadangi vieno šeimos nario įkalinimo pasekmes dalijasi visa šeima – sutuoktiniai, vaikai, nuteistųjų tėvai, broliai, seserys ir kiti artimieji, laisvės atėmimo bausmė yra nelengvas šeimos ryšių išbandymas. Šiaulių tardymo izoliatoriaus direktorius pastebėjo, kad tie nuteistieji, kurie turi stiprų šeimos palaikymą ir paramą, turi daugiau galimybių pasitaisyti ir vėl tapti visaverčiais visuomenės nariais.

Siekiant veiksmingos nuteistųjų socialinės reabilitacijos, Kalėjimų departamentas kartu su jam pavaldžiomis pataisos įstaigomis, 2020 -aisiais metais itin didelį dėmesį skirs iniciatyvoms, skirtoms nuteistųjų šeimos ryšių išsaugojimui, stiprinimui ar atstatymui.

Vestuvės Šiaulių tardymo izoliatoriuje nėra retas reiškinys. Registro duomenimis 2019 metais įstaigoje buvo registruota 18 santuokų.

 
 
Informacija atnaujinta 2020 m. sausio 10 d. 13:25
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos