Kontaktai

Trakų g. 10, LT-76286 Šiauliai

Tel. +370 41 430921

Faks. +370 41 430936

El. paštas: administracija@siauliuti.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama

 

 

            Atverti interaktyvų žemėlapį

 

Naujienos

PASKAITA APIE PRIKLAUSOMYBIŲ ŽALĄ

2021-09-09

Rugsėjo 7 d. Resocializacijos skyriaus specialistas Zenonas Stugys kartu su Nevyriausybinės organizacijos Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugijos Šiaulių skyriaus lektoriumi-instruktoriumi Egidijumi Kalinaičiu suimtuosius (nuteistuosius) pakvietė į paskaitą apie alkoholio ir narkotikų žalą žmogaus sveikatai.

Paskaitos tema sudomino turinčiuosius priklausomybių alkoholiui, linkusius vartoti ar platinti narkotines medžiagas. Suimtieji (nuteistieji) teigė, kad su renginiu didelių lūkesčių nesiejo, tačiau lektoriaus E. Kalinaičio žodžiai padėjo rimčiau pagalvoti, kokią nepataisomą žalą sveikatai daro narkotikai ir alkoholis. Kiti renginio dalyviai pripažino, kad bene pirmą kartą susimąstę, kaip skaudžiai jų pasirinkimas vartoti alkoholį ar narkotikus paliečia artimuosius, šeimos narius, kokį diskomfortą jie jaučia ir kaip tai įtakoja jų gyvenimus.

Diskusijos metu suimtieji (nuteistieji) dalinosi gyvenimiškomis, kartais labai skaudžiomis, istorijomis bei teigiama patirtimi, galinčia padėti nusikratyti priklausomybių.

Paskaita

 
 
Informacija atnaujinta 2021 m. rugsėjo 9 d. 13:13
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?