Kontaktai

Trakų g. 10, LT-76286 Šiauliai

Tel. +370 41 430921

Faks. +370 41 430936

El. paštas: administracija@siauliuti.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama

 

 

            Atverti interaktyvų žemėlapį

 

LIETUVOS KALĖJIMŲ TARNYBOS PASITIKĖJIMO TELEFONAS 

 (8 5) 271 9022

pasitikejimas@kalejimai.lt

 

Naujienos

Ilgametis savanoris pratęsė bendradarbiavimą su izoliatoriumi

2022-07-27

Šiaulių tardymo izoliatoriuje po ilgokos pandemijos įtakotos pertraukos suimtuosius (nuteistuosius) aplankė savanoris VšĮ „Malonės namai“ vadovaujantis Petras Špinkis. Savanoris pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Šiaulių tardymo izoliatoriaus administracija bei susitiko su suimtaisiais (nuteistaisiais). P. Špinkis nuoširdžiai ir pasitelkdamas gyvenimiškus pavyzdžius su kalinčiaisiais kalbėjosi apie būdus, kaip savyje surasti stiprybės pakilti iš negandų.

P. Špinkis – žmogus savanorystei skiriantis labai daug laiko ir atiduodantis dalelę širdies. Susitikime su suimtaisiais (nuteistaisiais) dalijosi savo gyvenimiška istorija pateikdamas liudijimus apie tai, kaip visa apimanti Dievo meilė, malonė ir jėga pakeitė jo asmeninį gyvenimą. Pamokė suimtuosius (nuteistuosius) kaip atrasti savo privalumus ir trūkumus, ir kaip įveikti gyvenimo iššūkius. Savanoris palinkėjo kasdieniniame gyvenime puoselėti tarpusavio pagarbą, jautrumą artimui, vargstantiems.

Šiaulių tardymo izoliatoriaus administracija dėkinga visiems savanoriams, savo laiką, patirtį, žinias skiriantiems kilniam tikslui – padėti gyvenimo paraštėse atsidūrusiems žmonėms, tikintiems jų galimybėmis pradėti naują gyvenimą ir visokeriopai skatinantiems tai daryti. Savanoriu neatlygintinos pagalbos dėka suimtųjų ir nuteistųjų resocializacija tampa efektyvesnė, o bendravimas su motyvuotais ir visuomenėje gerbiamais žmonėmis izoliatoriuje laikomus asmenis skatina keisti savo asmeninio gyvenimo prioritetus.

Kaip tapti savanoriu galite sužinoti Šiaulių tardymo izoliatoriaus interneto svetainėje

http://www.kaldep.lt/lt/siauliuti/savanoriska-veikla.html

 
 
Informacija atnaujinta 2022 m. liepos 27 d. 13:25