Naujienos

ŠIAULIŲ TI DARBUOTOJAI GROŽĖJOSI ŠVENTINE RYGA

2019-12-10

Besibaigiančius 2019 metus Šiaulių tardymo izoliatoriaus kolektyvas nusprendė išlydėti originaliai – atsisakyta minties tradiciškai apsilankyti teatre, o po spektaklio šnekučiuotis prie arbatos puodelio. Veiklos organizavimo skyrius pakvietė į pažintinę kelionę po Latvijos sostinę Rygą. „Idėja tiko ir patiko daugumai. Geriau pažinsime ne tik Rygą, bet ir vieni kitus“,- kalbėjo pozityviai nusiteikę darbuotojai ir jų šeimų nariai. Nors gruodžio 7 d. oras ekskursantų nedžiugimo, tačiau gera nuotaika beregint užliejo keliautojų autobusą. Kad kelionė neprailgtų pasistengė ir gidė Jurgita, ir Veiklos organizavimo skyriaus darbuotojai. Jurgitos pasakojimus apie Rygos istoriją, įdomybes keitė viktorina. Keliautojai turėto progą pasitikrinti savo žinias apie Lietuvos ir Latvijos miestus, prisiminti Šiaulių tardymo izoliatoriaus istoriją, išspręsti šmaikščias logines užduotis. Teisingai atsakiusiųjų laukė saldžios dovanėlės.

Dargana nė trupučio nesumenkino Rygos senamiesčio priešventinio žavesio. Keliautojai pasivaikščiojo jaukiomis senosios Rygos gatvelėmis, gidė papasakojo apie iškiliausius senamiesčio pastatus, paminklus. Ekskursantai lankėsi muziejuose ir bažnyčiose, šurmuliuojančioje kalėdinėje mugėje degustavo latviško kulinarinio paveldo patiekalus. Visi grįžo puikiai nusiteikę, daugiau sužinoję apie kaimyninę šalį ir jos sostinę.

Šie metai Šiaulių TI kolektyvui kaip niekad dosnūs prasmingais renginiais ir akcijomis: paminėdami Bausmių vykdymo sistemos šimtmetį darbuotojai pėsčiomis keliavo į Kryžių kalną, kur pastatė šiai datai skirtą kryžių, per Užgavėnes kartu kepė blynus, susitelkę savanoriavo per Europos muziejų nakties renginius, kai izoliatorius atvėrė duris lankytojams. Darbuotai šiais metais siekė aukštumų ir sporte – dalyvavo boulingo turnyruose, o įstaigos moterų komanda pelnė aukštus apdovanojimus drakonų valčių varžybose, aukštais rezultatais įstaigą garsino mūsų stipruolis Linas Palivonas Kilniam tikslui visus sutelkė Pyragų diena, kai dosniai aukojančių, atjautos ir gerumo nestokojančių pareigūnų ir darbuotojų dėka buvo išpildyta šiaulietės mokinukės svajonė. Darbuotojai puikiai pamena ir Šeimos dieną, kai į ekskursiją po izoliatorių buvo pakviesti darbuotojų šeimų nariai.

„Visus šiais metais vykusius renginius, kolektyvo išvykas sunku ir išvardyti. Darbuotojai – kūrybingi, iniciatyvūs, aktyvūs, tad netrūksta pasiūlymų, ką prasmingo nuveikti kartu. Svarbiausia – kad bendras laisvalaikis sustiprina komandą, padeda atskleisti geriausias kolegų savybes ir suteikia daug džiaugsmo visiems kartu leidžiantiems laisvalaikį“- sakė Šiaulių tardymo izoliatoriaus direktorius Saulius Rajunčius.

 
 
Informacija atnaujinta 2019 m. gruodžio 10 d. 07:54
 

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos