Kontaktai

Trakų g. 10, LT-76286 Šiauliai

Tel. +370 41 430921

Faks. +370 41 430936

El. paštas: administracija@siauliuti.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama

 

 

            Atverti interaktyvų žemėlapį

 

Naujienos

KREPŠINIO 3X3 FANAI SURENGĖ TURNYRĄ

2021-09-24

Šiaulių tardymo izoliatoriaus Resocializacijos skyriaus specialistės Edita, Julija ir Jorūnė palaikė suimtųjų (nuteistųjų) parodytą iniciatyvą surengti įstaigoje krepšinio varžybas 3x3 ir surengė nuotaikingą krepšinio šventę. Dalyvavo 6 suimtųjų (nuteistųjų) komandos. Siekdami laikytis visų privalomų infekcijų kontrolės reikalavimų dėl turnyro nugalėtojų titulo krepšininkai varžėsi dvi dienas.

„Krepšinio varžybom 3x3 suimtieji (nuteistieji) atsakingai ruošėsi: sporto salėje gerino fizinį parengimą, krepšinio aikštelėje šlifavo derinius“,- apie pasirengimą turnyrui pasakojo laikinai Resocializacijos skyriaus viršininko pareigas einanti Jorūnė Ramoškaitė.

Kad varžybos vyktų laikantis visų taisyklių rūpinosi rungtynėse teisėjavęs Kalėjimų departamento prie Lietuvos Respublikos teisingumo ministerijos Kriminalinės žvalgybos valdybos Kriminalinės žvalgybos skyriaus vyriausiasis tyrėjas.

Prastas oras neužgesino krepšininkų azarto: jie kovojo po krepšiais, gynėsi ir stengėsi pelnyti kuo daugiau taškų. Visi krepšinio varžybų 3x3 dalyviai atkakliai siekė pergalės ir iki paskutinės minutės nenusileido varžovams. Pirmosios vietos nugalėtojams įteikta atminimo taurė.

Šiomis varžybomis buvo siekiama skatinti fizinį aktyvumą, sveiką gyvenimo būdą bei suburti visą bendruomenę aktyviai leisti laisvalaikį, stiprinti savo fizinę bei emocinę savijautą, mokyti dirbti komandoje bei prisiimti atsakomybę už komandinio tikslo įgyvendinimą. Visi varžybų dalyviai buvo nusiteikę pozityviai, džiaugėsi draugiška ir azartiška atmosfera, nuoširdžiu bendravimu bei suteikta galimybe pabūti drauge. Nuteistųjų teigimu, galimybė žaisti ir būti komandoje yra privalumas, leidžia užsimiršti, o žaidimas skatina siekti geresnių rezultatų, ne tik dėl savęs, bet ir dėl kitų.

Resocializacijos specialistės neatmeta galimybės, kad toks turnyras gali tapti tradiciniu, o norinčiųjų išbandyti jėgas krepšinio aikštelėje tik daugės. Įstaiga turi pernai atnaujintą krepšiniui ir tinkliniui pritaikytą lauko krepšinio aikštelę, kurią itin pamėgo šioms sporto šakoms neabejingi kalintieji, o tai, kad prie sėkmingos jų resocializacijos prisideda įstaigoje dirbantys Kalėjimų departamento specialistai tik įrodo, kad kiekvieno bausmių vykdymo sistemos darbuotojo indėlis į sėkmingą nuteistųjų integraciją yra svarbus ir reikšmingas.

 
 
Informacija atnaujinta 2021 m. rugsėjo 24 d. 14:31