Kontaktai

Trakų g. 10, LT-76286 Šiauliai

Tel. +370 41 430921

Faks. +370 41 430936

El. paštas: administracija@siauliuti.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama

 

 

            Atverti interaktyvų žemėlapį

 

LIETUVOS KALĖJIMŲ TARNYBOS PASITIKĖJIMO TELEFONAS 

 (8 5) 271 9022

pasitikejimas@kalejimai.lt

 

Naujienos

Nuteistiesiems – finansinio raštingumo pamokos

Gruodžio 1 d. Šiaulių tardymo izoliatoriuje apsilankė asociacijos „Finansiniai akcentai“ atstovai, kurie susitiko su ūkio aptarnavimo būrio nuteistaisiais. Vyko diskusija apie finansų valdymą. 2020 m. Šiauliuose susikūrusi asociacija visuomenės finansinio raštingumo ugdymą laiko savo svarbiausia misija. Apie finansų valdymą asociacijos lektoriai kalbasi su įvairiomis visuomenės grupėmis, pradedant moksleiviais ir baigiant senjorais.

Susitikimo metu nuteistiesiems buvo pasakojama kaip efektyviai planuoti savo finansus, apie investavimo galimybes, išlaidų apskaičiavimą. Nuteistieji turėjo galimybę pasitikrinti savo finansinį raštingumą, finansines žinias dalyvaudami protmūšyje. Daugiausiai taškų surinkusius nuteistuosius asociacijos atstovai apdovanojo knygomis, padėsiančiomis gilinti savo žinias finansų valdymo srityje.

Dirbantiems nuteistiesiems tokie užsiėmimai - itin naudingi. Kaip vykdyti visus įsipareigojimus iš kuklaus atlyginimo, kas yra finansinė drausmė ir kam jos reikia, kaip tvarkyti skolas ir kas padeda netapti skolininku – klausimai, į kuriuos atsakymus gali duoti finansinio raštingumo pamokos. Renginio dalyviai vylėsi, kad tokie susitikimai taps reguliarūs, o jų metu įgytos žinios padės atsakingiau tvarkyti savo asmenines lėšas.

Informacija atnaujinta 2022 m. gruodžio 2 d. 13:24