LAISVOS DARBO VIETOS

  • Saugumo valdymo skyriaus jaunesnysis specialistas

Kontaktai

Trakų g. 10, LT-76286 Šiauliai

Tel. +370 41 430921

Faks. +370 41 430936

El. paštas: administracija@siauliuti.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama

 

 

            Atverti interaktyvų žemėlapį

 

Naujienos

NUTEISTIEJI PADĖJO TVARKYTI MIESTO KAPINES

2019-10-29

Artėjant Vėlinėms, Šiaulių tardymo izoliatoriaus ūkio aptarnavimo būrio nuteistieji aktyviai dalyvavo Šiaulių nevyriausybinių organizacijų konfederacijos organizuotoje rudeninėje talkoje, tvarkant Šiaulių miesto senąsias kapines. Nuteistieji kartu su miestiečiais grėbė lapus, rinko šiukšles, valė kapinių teritoriją ir joje esančius takelius. Talkos dalyviai ne tik sutvarkė kapines, bet ir pabendravo, pasidalijo mintimis apie išgyventas netektis ir apie tai, kokią vietą kiekvieno gyvenime užima pagarba išėjusiesiems Anapilin.

Nuteistieji noriai dalyvauja visuomenei naudingoje veikloje, tokios talkos prisideda prie nuteistųjų resocializacijos, leidžia nepamiršti socialinių įgūdžių, suprasti švarios aplinkos svarbą ir netapti atstumtaisiais visuomenėje, o visuomenei - neatstumti nuteistųjų, priimti pozityviai grįžtančius į visuomenę, atlikus laisvės atėmimo bausmę.

 
 
Informacija atnaujinta 2019 m. spalio 29 d. 08:45
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos