LAISVOS DARBO VIETOS

  • Saugumo valdymo skyriaus jaunesnysis specialistas

Kontaktai

Trakų g. 10, LT-76286 Šiauliai

Tel. +370 41 430921

Faks. +370 41 430936

El. paštas: administracija@siauliuti.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama

 

 

            Atverti interaktyvų žemėlapį

 

Naujienos

NEPAVYKO BANDYMAS APSIRŪPINTI MOBILIUOJU TELEFONU

2019-10-18

2019 m. spalio 17 d. 11.30 val. tikrinant į Šiaulių tardymo izoliatorių iš Telšių apylinkės teismo atvykusių suimtųjų ir nuteistųjų asmeninius daiktus, nuteistojo O. S. džemperio, kurį jis tuo metu vilkėjo, dešinėje rankovėje buvo rastas ir paimtas mobilaus ryšio telefonas „JOYS“, SIM kortelė „PILDYK“ ir mobilaus ryšio sąskaitos papildymo čekis. Prieš kratą nuteistajam O. S. buvo pasiūlyta atiduoti daiktus, kurių nėra leidžiamų daiktų sąraše, tačiau nuteistasis pareiškė, kad tokių daiktų neturi.

Nuteistasis po teismo posėdžio buvo grąžintas į Šiaulių tardymo izoliatorių. Visiems atvykstantiems ir išvykstantiems suimtiesiems ir nuteistiesiems asmenims atliekamos visuminės kratos, kruopščiai patikrinami jų asmeniniai daiktai. Nuteistajam O. S. išvykstant iš įstaigos, kratos metu telefono aptikta nebuvo. Telefonas nuteistajam tikriausiai buvo perduotas prieš ar po teismo posėdžio.

Įstaigos pareigūnai ne pirmą kartą randa suimtiesiems ir nuteistiesiems draudžiamus turėti daiktus po šių asmenų trumpalaikių išvykų apklausoms į policijos komisariatus ar į teismus. Įkalintų asmenų artimieji ar draugai stengiasi įvairiais būdais, vos tik atsiradus progai, perduoti jiems draudžiamus turėti daiktus, tuo ne jiems padėdami, o darydami „meškos paslaugą“. Už draudžiamų turėti daiktų laikymą įkalintiems asmenims skiriamos bausmių vykdymą reglamentuojančiuose teisės aktuose numatytos nuobaudos, kurios vėliau gali sutrukdyti nuteistajam išeiti į laisvę anksčiau laiko.

 
 
Informacija atnaujinta 2019 m. spalio 18 d. 09:29
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos