Kontaktai

Trakų g. 10, LT-76286 Šiauliai

Tel. +370 41 430921

Faks. +370 41 430936

El. paštas: administracija@siauliuti.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama

 

 

            Atverti interaktyvų žemėlapį

 

Naujienos

MODULINIAI BIURAI Į ŠIAULIŲ TARDYMO IZOLIATORIŲ ATKELIAVO ORU

2020-10-01

Rugsėjo 30 d. popietę Trakų gatve einantys šiauliečiai turėjo galimybę stebėti neeilinę šalia Šiaulių tardymo izoliatoriaus vykstančią operaciją: iš Trakų gatvės kranu per apsauginę tvorą į įstaigos teritoriją buvo įkelti du moduliniai namai.

Operacija pavyko be jokių trikdžių, moduliniai namai centimetrų tikslumu buvo pastatyti į jiems iš anksto parengtą vietą. Kaip teigė izoliatoriaus Turto valdymo skyriaus inžinierius Raimundas Navickas, neįprastas namelių pastatymo būdas buvo pasirinktas įvertinus, kad toks krovinys per antrąjį šimtmetį skaičiuojančius siaurus izoliatoriaus vartus paprasčiausiai neįvažiuos.

Šiuolaikiškai įrengtuose moduliniuose darbo kabinetuose netrukus įsikurs resocializacijos specialistai ir ikiteisminio tyrimo tyrėjai. Kadangi galimybės plėsti erdves, skirtas nuteistųjų švietimui, edukacijai, sudaryti geras darbo sąlygas resocializacijos specialistams, ikiteisminio tyrimo tyrėjams ribotos dėl patalpų stygiaus, moduliniai biurai – puiki išeitis.

„Pokyčių išties daug, nežinau, ar kada nors šiame izoliatoriuje vienu metu vyko tiek darbų: remontuojami pasivaikščiojimo kiemai, tvarkoma ventiliacijos sistema, atkeliavo moduliniai biurai, senuosius raktus pakeitė elektronika, jau įrengtas lauko treniruoklių aikštynas pareigūnams, baigiame krepšinio ir tinklinio aikštelės įrengimo darbus, smulkesnius darbus net sunku visus išvardyti“, - apie pokyčius pasakojo Šiaulių tardymo izoliatoriaus direktorius Saulius Rajunčius. Jis pažymėjo, kad kiekvienas pataisos pareigūnų tarnybos, kalinamų asmenų laikymo sąlygoms gerinti išleistas euras sukurs pinigais neišmatuojamą pridėtinę vertę, nes visuomenės saugumas yra ne tik apriboti nusikaltusio asmens laisvę, bet ir padėti jam tapti visaverčiu visuomenės nariu. Kad visa tai vyktų sklandžiai, būtinos ne tik kokybiškos žmogiškosios, bet ir materialiosios investicijos.

 
 
Informacija atnaujinta 2020 m. gruodžio 11 d. 08:09
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?