Kontaktai

Trakų g. 10, LT-76286 Šiauliai

Tel. +370 41 430921

Faks. +370 41 430936

El. paštas: administracija@siauliuti.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama

 

 

            Atverti interaktyvų žemėlapį

 

Naujienos

MOBILIAISIAIS TELEFONAIS KALINIAMS DŽIAUGTIS NETEKO

2020-09-02

Vėlų rugpjūčio 28-osios vakarą režiminėje Šiaulių tardymo izoliatoriaus teritorijoje patruliuojantys Saugumo valdymo skyriaus pareigūnai pastebėjo ir paėmė paketą, kuriame buvo mobiliojo ryšio telefonas ,,Samsung“, įkroviklis su laidu, laisvų rankų įranga bei keturios SIM kortelės.

Dar vieną mobiliojo ryšio telefoną su SIM kortele rugpjūčio 30 d. neplaninės kratos metu Saugumo valdymo skyriaus pareigūnai aptiko izoliatoriaus gyvenamojoje kameroje. Telefonas buvo, kalinčiųjų supratimu, „saugiai“ paslėptas šiukšlių dėžėje.

Dėl šių įvykių pradėti tyrimai. Šiaulių tardymo izoliatoriaus Saugumo valdymo skyriaus viršininkas Almantas Pranskūnas pažymėjo, kad pareigūnai, siekdami užkardyti draudžiamų daiktų patekimą į įstaigą, naudoja platų spektrą veiksmingų priemonių: neplanines kratas atlieka kartu su Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato kinologais, Kalėjimų departamento kriminalinės žvalgybos pareigūnais, o Saugumo valdymo skyriaus specialistai nuolat tobulina savo kvalifikaciją ir veikloje naudoja vis modernesnes draudžiamų daiktų aptikimo priemones.

 
 
Informacija atnaujinta 2020 m. rugsėjo 2 d. 15:27
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?