Kontaktai

Trakų g. 10, LT-76286 Šiauliai

Tel. +370 41 430921

Faks. +370 41 430936

El. paštas: administracija@siauliuti.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama

 

 

            Atverti interaktyvų žemėlapį

 

Naujienos

Konstitucijos egzaminą laikė ir nuteistieji

Šiaulių tardymo izoliatoriuje kalintys suimtieji ir nuteistieji šiandien dalyvavo jau 16 kartą rengiamame Konstitucijos egzamine. Šiais metais norą jame dalyvauti išreiškė 35 suimtieji ir nuteistieji. Resocializacijos specialistai teigia, kad Konstitucijos egzamino kalintieji laukė, jam ruošėsi ir tikėjosi gerai pasirodyti. Po egzamino dalyvių nuomonės dėl klausimų sudėtingumo išsiskyrė: vieniems egzaminas pasirodė lengvas ir paprastas, kiti neslėpė, kad teko pasukti galvą. Egzamine dalyvavusieji sutarė vienu klausimu: pasitikrinti Konstitucijos žinias buvo labai įdomu.

Ar suimtieji ir nuteistieji pateks tarp geriausiųjų Konstitucijos žinovų, paaiškės paskelbus rezultatus. Atvejų, kai savo konstitucinėmis žiniomis nuteistieji maloniai nustebino – ne vienas. Šiaulių tardymo izoliatoriuje kalintieji už gerus pasirodymus ankstesniuose Konstitucijos egzaminuose yra apdovanoti ir padėkomis, ir atminimo dovanomis.

Konstitucijos egzaminas šiemet turi ypatingą prasmę, šiandien minimas ilgiausiai galiojančios, vienintelės referendumu priimtos dabartinės Lietuvos Konstitucijos trisdešimtmetis.

Informacija atnaujinta 2022 m. spalio 26 d. 08:43

Alternatyvi bausmė

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?