Kontaktai

Trakų g. 10, LT-76286 Šiauliai

Tel. +370 41 430921

Faks. +370 41 430936

El. paštas: administracija@siauliuti.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama

 

 

            Atverti interaktyvų žemėlapį

 

Naujienos

KOMANDOS NARIU TAPO PATYRĘS PAREIGŪNAS

2021-09-07

Antradienį Šiaulių tardymo izoliatoriaus Saugumo valdymo skyriaus pataisos pareigūnų komandą papildė naujas narys Arvidas Ceinorius. Pareigūnas statutinėse įstaigose tarnauja nuo 2005-ųjų ir yra sukaupęs nemažai vertingos patirties dirbdamas policijoje bei viešojo saugumo tarnyboje. Per iškilmingą priesaikos ceremoniją A. Ceinorius prisiekė gerbti ir vykdyti įstatymus, sąžiningai atlikti pareigas bei saugoti gerą pataisos pareigūno vardą.

Sveikindamas naująjį pataisos pareigūną izoliatoriaus direktorius Saulius Rajunčius pastebėjo, kad visuomet jaudinančių priesaikos ceremonijų tikimybė įstaigoje vis mažėja, nes šiuo metu neužimtos tik 8 pataisos pareigūnų pareigybės, o norinčiųjų jais tapti netrūksta. Vadovas pasidžiaugė, kad pareigūnų komandą papildo ne tik ambicingas ir inovatyvių permainų siekiantis jaunimas, bet ir solidžią patirtį kitose institucijose sukaupę pareigūnai. „Jaunimo veržlumas, žingeidumas ir vyresniųjų kolegų praktinė patirtis sukuria puikias profesinio augimo galimybes ir skatina mus visus tobulėti“,- sakė S. Rajunčius. Direktoriaus pavaduotojas Almantas Pranskūnas ką tik prisiekusiam pareigūnui palinkėjo sukauptą patirtį sėkmingai pritaikyti tarnyboje.

2021 m. izoliatoriuje tarnybą pradėjo 12 naujų pataisos pareigūnų.

Priesaika

 
 
Informacija atnaujinta 2021 m. rugsėjo 7 d. 10:59
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?