Kontaktai

Trakų g. 10, LT-76286 Šiauliai

Tel. +370 41 430921

Faks. +370 41 430936

El. paštas: administracija@siauliuti.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama

 

 

            Atverti interaktyvų žemėlapį

 

Naujienos

Kalintieji išbandė jėgas štangos atkėlimo varžybose

Šiaulių tardymo izoliatoriuje Resocializacijos skyriaus specialistė Edita Gedvilaitė ir Saugumo valdymo skyriaus specialistas Linas Palivonas suorganizavo Štangos atkėlimo nuo pakylos varžybas. Varžybose jėgas išmėginti panoro 10 suimtųjų ir nuteistųjų.

Varžybų rezultatus fiksavo ir vertino varžybų teisėjas bei daugkartinis Lietuvos jėgos trikovės čempionas ir rekordininkas Linas Palivonas. Atliekant štangos atkėlimą nuo grindų buvo (suteikti 3 bandymai) keliama iki maksimalaus svorio. Nugalėtojai išaiškinti suskaičiavus naudingumo koeficientą.

Šiais metais Pasaulio pareigūnų žaidynėse štangos stūmimo rungtyje auksą, o Europos čempionate sidabrą iškovojęs pareigūnas Linas Palivonas ne pirmą kartą kalinčiuosius pakviečia į jėgos trikovės varžybas. Pagrindinis siekis – ne nustatyti nugalėtojus, o perteikti gerąją sveikos gyvensenos patirtį, skatinti žalingus įpročius pakeisti į sportinės veiklos užsiėmimus. Resocializacijos specialistė E. Gedvilaitė pažymėjo, kad sportas yra itin svarbus resocializacijos procese, nes mažina įtampą, padeda susikurti prasmingą dienos rutiną, ugdo valią bei moko savo pastangomis siekti užsibrėžto tikslo.

Informacija atnaujinta 2022 m. spalio 28 d. 12:50

Alternatyvi bausmė

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?