Kontaktai

Trakų g. 10, LT-76286 Šiauliai

Tel. +370 41 430921

Faks. +370 41 430936

El. paštas: administracija@siauliuti.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama

 

 

            Atverti interaktyvų žemėlapį

 

Naujienos

INFEKCIJŲ KONTROLĖS KOKYBEI GERINTI – MODERNUS TERMOVIZORIUS

Nuo antradienio visų, įeinančiųjų į Šiaulių tardymo izoliatorių, kūno temperatūrą matuoja išmanus veidų skaitytuvas. Išmanusis prietaisas su karščiavimo aptikimo funkcija greitai ir tiksliai išmatuoja žmogaus temperatūrą, identifikuoja, ar ant veido uždėta apsauginė kaukė. Prietaisas siunčia garsinį pranešimo signalą, jeigu asmens temperatūra didesnė už normalią, ar asmuo nedėvi kaukės.

Kūno temperatūra visiems, įeinantiems į įstaigą, bekontakčiais termometrais matuojama visą pandemijos laikotarpį. Dabar šie termometrai bus naudojami užtikrinant infekcijų kontrolę režiminiame korpuse bei priimant į įstaigą konvojuotus kalinamuosius. „Veidų skaitytuvas padės maksimaliai sumažinti praėjimo poste budinčių pareigūnų kontaktą su įeinančiais asmenimis, padės užtikrinti, kad praėjimo poste žmonės praleistų kuo mažiau laiko“, – sakė įstaigos direktoriaus pavaduotoja Rasa Šošič.

Šiaulių tardymo izoliatorius, siekdamas užtikrinti saugias darbuotojų darbo saugos ir įstaigoje laikomų asmenų kalinimo sąlygas, Covid-19 plitimo laikotarpiu vykdo visas būtinas prevencines priemones. Darbuotojai, kurių darbo pobūdis nesusijęs su tiesiogine kalinamų asmenų priežiūra, dirba nuotoliniu būdu. Darbo grafikai pakeisti taip, kad būtų užtikrintas kuo mažesnis dirbančiųjų tarpusavio kontaktas. Įstaigoje karantino metu nevyksta kalinčiųjų pasimatymai su artimaisiais, maksimaliai apribotas pašalinių asmenų patekimas. Šiaulių tardymo izoliatoriuje kasdien dezinfekuojamos patalpos ir paviršiai, rankų higienai užtikrinti naudojami dezinfekciniai skysčiai ir vienkartinės pirštinės, dėvimos veido apsaugos kaukės. Įstaiga apsirūpinusi apsaugos priemonėmis ir jų atsargas nuolat papildo.

Informacija atnaujinta 2020 m. gruodžio 15 d. 15:43

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos