Naujienos

GRAŽIOS IDĖJOS KURIA SĖKMINGĄ BENDRADARBIAVIMĄ

Gruodžio 16 dieną Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Skaitytojų aptarnavimo skyriuje (Aido g. 27) apsilankė Šiaulių tardymo izoliatoriaus atstovė Jorūnė Ramoškaitė ir įteikė nuteistųjų sukurtą darbą – paveikslą. Tai padėka bibliotekai už sėkmingą ir aktyvų bendradarbiavimą su Šiaulių tardymo izoliatoriumi.

Šis dviejų įstaigų bendradarbiavimas prasidėjo dar 2020 metais, kai Skaitytojų aptarnavimo skyrius ir „Aido" filialas įgyvendino projektą „Bibliotek@ – atvira idėjų ir susitikimų erdvė".

Bendradarbiavimo pradžios rezultatas – pirmasis Tardymo izoliatoriaus gyventojų pagamintas bibliotekos knygų namelis, atsiradęs pietinėje miesto dalyje prie bibliotekos Aido g. 27. Šiemet šis bendradarbiavimas davė dar daugiau „vaisių" per 2021 metus duris atvėrė dar 3 knygų nameliai – prie Rėkyvos (Energetikų g. 7), „Varsos" (Vilniaus g. 38D) ir „Šaltinėlio" (Trakų g. 20A) filialų.
Visus metus vyko aktyvus ir naudingas bendradarbiavimas. Biblioteka organizavo skaitmeninio raštingumo mokymus, kuriuose dalyvavo ir Šiaulių tardymo izoliatoriaus gyventojai. Nuotoliniu būdu lektorė Eglė Tarasevičienė mokė Tardymo izoliatoriaus gyventojus skaitmeninio raštingumo pagrindų.
Vyko ir skaitymo skatinimas – Skaitytojų aptarnavimo skyrius Tardymo izoliatoriaus gyventojams skolino knygas.
Pasak Skaitytojų aptarnavimo skyriaus vedėjos Laimutės Šileikienės, „Bendradarbiavimas buvo labai malonus ir naudingas abiems įstaigoms. Prasidėjęs 2020 m. rudenį truko iki šių metų gruodžio mėnesio. Džiugu, kad Šiaulių tardymo izoliatorius geranoriškai sutiko dalyvauti tuometiniame projekte „Bibliotek@ – atvira idėjų ir susitikimų erdvė". Pagamino knygų namelį, kuriuo skaitytojai naudojasi nuolat. Žinoma, neliko skolinga ir biblioteka – mielai Šiaulių tardymo izoliatoriaus gyventojams skoliname knygų. Tiesa, buvo planų suruošti Tardymo izoliatoriaus gyventojų darbų parodą, bet sutrukdė karantinas. O ateityje jau turime planų pratęsti bendradarbiavimą".

 

Šaltinis:

https://www.biblioteka.smsvb.lt/renginiai/grazios-idejos-kuria-sekminga-bendradarbiavima/

 

 Informacija atnaujinta 2021 m. gruodžio 21 d. 11:07

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?