Naujienos

DARBUOTOJŲ ARTIMIEJI SUPAŽINDINTI SU ŠIAULIŲ TARDYMO IZOLIATORIAUS VEIKLA

2019-10-08

019 m. spalio 4 d. pasibaigus įstaigos administracijos darbo laikui Šiaulių tardymo izoliatoriuje buvo organizuota „Ekskursija šeimai“. Visi pageidaujantys įstaigos darbuotojų artimieji galėjo susipažinti su Šiaulių tardymo izoliatoriaus veikla, įstaigos darbuotojų darbo sąlygomis, įstaigos istorija bei patalpomis.

Darbuotojų artimiesiems buvo suorganizuota trumpa ekskursija po įstaigos muziejų, aplankyta suimtųjų ir nuteistųjų dvasinėms reikmėms tenkinti įrengta koplyčia, pasigrožėta vaizdu nuo įstaigos stogo, supažindinta su darbuotojų darbo vietomis, suimtųjų ir nuteistųjų priėmimo – paskirstymo patalpomis. Darbuotojų artimųjų gidais buvo įstaigos direktorius Saulius Rajunčius ir Veiklos organizavimo skyriaus vedėjas Gintaras Valentukonis. Ekskursijos metu buvo papasakota daugiau nei šimtmetį menanti Šiaulių tardymo izoliatoriaus istorija, paminėti įdomesni įvykiai iš įstaigos gyvenimo, supažindinta su suimtųjų bei nuteistųjų meniniais laisvalaikio dirbiniais, išimtų draudžiamų daiktų kolekcija, atsakyta į lankytojus dominusius klausimus.

Po šventės pasidomėjus darbuotojų, kurių artimieji lankėsi įstaigoje, nuomone paaiškėjo, kad lankytojams ši ekskursija labai patiko. Įstaigos administracija ir kitais metais planuoja vykdyti panašų renginį ir darbuotojus bei jų artimuosius kvies aktyviai dalyvauti joje.

 
 
Informacija atnaujinta 2019 m. spalio 8 d. 08:18
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos