Naujienos

BANDYMAI TIKRINTI PAREIGŪNŲ BUDRUMĄ - NESĖKMINGI

Pirmoji 2022-ųjų savaitė Šiaulių tardymo izoliatoriuje neapsiėjo be apvykstančių suimtųjų ir nuteistųjų bandymų įsinešti draudžiamus daiktus. Sausio 3 d. priėmimo – paskirstymo patalpose pas suimtąjį, atgabentą iš Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato, Saugumo valdymo skyriaus pareigūnai rado ir paėmė bevielio ryšio modemą.

Jau kitą dieną draudžiamų radinių sąrašą papildė mobilusis telefonas. Iš Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato atgabentas nuteistasis tikėjosi, kad mobiliojo ryšio telefonas, jo supratimu patikimai paslėptas apatinėse kelnaitėse, keliaus su juo į kamerą, tačiau Saugumo valdymo skyriaus pareigūnai atliko visuminę nuteistojo kratą ir su telefonu „L8STAR“ vyriškiui teko atsisveikinti. Siekiant išvengti skirtingo atliekamos kratos procedūrų traktavimo ir nesusipratimų jos metu, krata užfiksuota vaizdo registratoriumi.

Išmonės bandant į izoliatorių įsinešti draudžiamus daiktus suimtiesiems ir nuteistiesiems netrūksta: mobilieji telefonai aptinkami ne tik apatiniuose drabužiuose bet ir apsauginėse veido kaukėse. Saugumo valdymo skyriaus pareigūnų patirtis, profesionalumas bei išmaniosios įrangos naudojimas leidžia tinkamai suvaldyti draudžiamų daiktų patekimo į įstaigą riziką.

Informacija atnaujinta 2022 m. sausio 10 d. 09:44

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?