Kontaktai

Trakų g. 10, LT-76286 Šiauliai

Tel. +370 41 430921

Faks. +370 41 430936

El. paštas: administracija@siauliuti.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama

 

 

            Atverti interaktyvų žemėlapį

 

Naujienos

SUIMTIEJI KALĖDINĖSE DIRBTUVĖSE GAMINO ŽAISLUS

2019-12-23

Šiaulių tardymo izoliatoriuje laikomi suimtieji turėjo progą dalyvauti kūrybinėse dirbtuvėlėse „Kalėdų džiaugsmas“. Užsiėmimo metu Resocializacijos skyriaus specialistė Skaistrė Andrulienė supažindino suimtuosius su kalėdinių papuošimų gaminimo technologijomis, tradicijomis, darbui reikalingais įrankiais.

Suimtieji galėjo išreikšti savo kūrybinius gebėjimus, susipažinti su tradicinėmis ir netradicinėmis kalėdinių papuošimų kūrimo technologijomis. Užsiėmimo vadovė paaiškino, kokiais būdais, paprastai ir išradingai galima pasigaminti žaisliukų eglutei. Suimtieji iš popieriaus ir siūlų, pasitelkę fantaziją ir kūrybiškumą, patys gamino žaislus. Kūrybinio proceso metu suimtieji mokėsi įvairių medžiagų komponavimo, žaislų konstravimo, mokėsi dirbti komandoje. „Rezultatas nudžiugimo visus dalyvius. Suimtieji noriai įsitraukė į veiklą, mokėsi vieni iš kitų, o žaislų gaminimas visus užkrėtė kalėdine nuotaika“,- sakė S. Andrulienė.

Suimtųjų rankose gimė įvairiaspalviai popieriniai žaisliukai, kurie papuošė Šiaulių tardymo izoliatoriaus režiminio korpuso 1-ojo aukšto koridorių, taip pat ir gyvenamąsias kameras.

 

 
 
Informacija atnaujinta 2019 m. gruodžio 23 d. 08:35
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos