Kontaktai

Trakų g. 10, LT-76286 Šiauliai

Tel. +370 41 430921

Faks. +370 41 430936

El. paštas: administracija@siauliuti.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama

 

 

            Atverti interaktyvų žemėlapį

 

Naujienos

ŠIAULIŲ TARDYMO IZOLIATORIUJE DEGĖ ATMINIMO ŽVAKUTĖS

2020-01-13

Šiandien Šiaulių tardymo izoliatoriaus languose degė žvakutės Sausio 13-osios aukoms atminti. Įstaiga prisijungė prie pilietinės akcijos „Atmintis gyva, nes liudija“. Šiaulių tardymo izoliatoriaus darbuotojai prieš pradėdami darbą, uždegė žvakutes ir Sausio 13-osios aukų atminimą pagerbė tylos minute.

2020 m. pilietinė iniciatyva „Atmintis gyva, nes liudija“ Lietuvoje vyko jau tryliktą kartą. Minėjimas įgauna ypatingą prasmę ir reikšmę dabartinėje geopolitinėje situacijoje. Prieš 29 metus Lietuva nebuvo NATO ir ES nare, mūsų teritorijoje vis dar šeimininkavo okupacinė kariuomenė, tačiau vieninga ir laisvės trokštanti tauta tomis dienomis apgynė Lietuvos nepriklausomybę ir pasipriešino agresoriui. Laisvės gynėjų dienos minėjimas yra puiki proga parodyti ne tik sau, bet ir visam pasauliui, kad ir šiandien esame vieningi ir pasiruošę apginti iškovotą laisvę.

Atmintinai dienai įprasminti Šiauliuose organizuojami įvairūs renginiai, akcijos ir parodos, o išskirtiniu akcentu taps šiandien vyksiantis šventinis Laisvės gynėjų dienos renginys, kuriame atminimo laužais bus pagerbtos 1991 metų Sausio 13-osios sovietų agresijos aukos, o ypatingą atmosferą kurs atlikėjo Virgio Stakėno koncertas „Laiko ratas“.

 
 
Informacija atnaujinta 2020 m. sausio 13 d. 09:16
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos