Kontaktai

Trakų g. 10, LT-76286 Šiauliai

Tel. +370 41 430921

Faks. +370 41 430936

El. paštas: administracija@siauliuti.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama

 

 

            Atverti interaktyvų žemėlapį

 

Naujienos

PAS MYLIMUS ŽMONES IŠKELIAVO ŠV. VALENTINO STAIGMENOS

2022-02-14

Šv. Valentino dienai Šiaulių tardymo izoliatoriaus suimtieji (nuteistieji) pasiruošė iš anksto: mylimiems žmonėms rašė laiškus, piešė piešinius, širdelėmis išmargino atvirukus. Dauguma kalinčiųjų artimųjų jau šiandien savo pašto dėžutėse gali atrasti spalvotus ir su meile jiems kurtus sveikinimus.

Resocializacijos skyriaus specialistė Edita Getvilaitė pažymėjo, kad kalinčiųjų nereikia raginti dalyvauti užsiėmimuose, per kuriuos kuriamos staigmenos jų artimiesiems. „Kiekvienas stengiasi maloniai nustebinti artimus žmones. Kam prasčiau sekasi piešti, parašo nuoširdų laišką. Kiti mylimuosius pasveikina savo kūrybos eilėmis. Visi tampa geresni galvodami apie mylimus žmones“,- sakė E. Gedvilaitė.

Pagrindinis tokių užsiėmimų tikslas – ne tik prisiminti populiarią šv. Valentino dieną. Daug svarbiau – puoselėti socialinius ryšius su laisvėje laukiančiais artimaisiais, skirti jiems nuoširdų dėmesį, išmokti suprasti, kad geriems tarpusavio santykiams kartais reikia labai nedaug – išdrįsti parodyti savo jautriąją pusę, paprastai pasakyti, kad jie yra svarbūs ir mylimi.

 
 
Informacija atnaujinta 2022 m. vasario 14 d. 10:37