Kontaktai

Trakų g. 10, LT-76286 Šiauliai

Tel. +370 41 430921

Faks. +370 41 430936

El. paštas: administracija@siauliuti.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama

 

 

            Atverti interaktyvų žemėlapį

 

Naujienos

Suimtiesiems „Darbo rinkos savaitė“

2013-12-18

Š. m. gruodžio 9-13 d. Šiaulių tardymo izoliatoriaus Socialinės reabilitacijos skyriaus būrio viršininkas D. Nemeikšis suimtiesiems organizavo renginį „Darbo rinkos savaitė“.

Renginio metu suimtieji buvo supažindinti su esama situacija darbo rinkoje, buvo supažindinami su paklausiausiomis šiuo metu profesijomis Šiaurės Lietuvos regione, informuoti apie galimybes įsigyti profesiją.

Su suimtaisiais buvo aptariami karjeros planavimo etapų ypatumai, darbo paieškos galimybės tarpininkaujant darbo biržai ir savarankiškos darbo paieškos būdai, suteiktos žinios apie tinkamą įsidarbinimo dokumentų rengimą, CV ir motyvacinio laiško parengimą, pokalbio su darbdaviu ypatumus. Pageidaujantiems suimtiesiems buvo į asmeninius kompiuterius įkelta paruošta dalomoji medžiaga apie darbo paieškos būdus ir metodus bei informacija apie situaciją darbo rinkoje, darbo pasiūlą ir paklausą.

Tokie renginiai padeda suimtiesiems išėjus iš įkalinimo įstaigos integruotis į visuomenę bei padeda mažinti pakartotinio nusikalstamumo riziką.

 
 
Informacija atnaujinta 2013 m. gruodžio 18 d. 16:21