Kontaktai

Trakų g. 10, LT-76286 Šiauliai

Tel. +370 41 430921

Faks. +370 41 430936

El. paštas: administracija@siauliuti.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama

 

 

            Atverti interaktyvų žemėlapį

 

Naujienos

Kalėdinių pyragų šventė Šiaulių tardymo izoliatoriuje

2013-12-18

Šių metų gruodžio 13 dieną Šiaulių tardymo izoliatoriaus Personalo skyrius įstaigoje organizavo renginį „Kalėdiniai pyragai ir ne tik...“. Įstaigos darbuotojai buvo kviečiami atsinešti savo išsikeptus pyragus, sausainius, bandeles ar kitus kepinius, ir taip parodyti visus savo kulinarinius sugebėjimus. Renginio metu ant šventinio stalo puikavosi tortas šmaikščiu pavadinimu „Pensininkas“,  auksiniai „Florentinai“, „Dangiškas“ datulių pyragas pagal Beatą ir kiti gardumynai.  Per šventę darbuotojai vaišinosi ir vaišino kitus savo kolegas išsikeptais pyragais, organizatoriai šventės dalyvius vaišino kava, arbata, visi maloniai bendravo, dalinosi kepinių receptais.
Šventės metu Personalo skyriaus inspektorė Virginija Smirnova susirinkusiems parodė, kaip greitai iš spalvoto popieriaus galima pasigaminti gėlių, snaigių, kuriomis galima papuošti šventinį stalą.
Tikimės, kad tokia šventė taps tradicine įstaigos švente.

 
 
Informacija atnaujinta 2013 m. gruodžio 23 d. 13:16