Kontaktai

Trakų g. 10, LT-76286 Šiauliai

Tel. +370 41 430921

Faks. +370 41 430936

El. paštas: administracija@siauliuti.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama

 

 

            Atverti interaktyvų žemėlapį

 

LIETUVOS KALĖJIMŲ TARNYBOS PASITIKĖJIMO TELEFONAS 

 (8 5) 271 9022

pasitikejimas@kalejimai.lt

 

Naujienos

PAREIGŪNŲ IR NUTEISTŲJŲ KREPŠINIO VARŽYBOS

2014-07-02

Š. m. birželio 27 d. Šiaulių tardymo izoliatoriaus Socialinės reabilitacijos skyrius, bendradarbiaudamas su Šiaulių miesto policijos komisariato bendruomenės pareigūnais, organizavo krepšinio varžybos pereinamajai Šiaulių tardymo izoliatoriaus direktoriaus taurei laimėti. Varžybose dalyvavo tardymo izoliatoriaus pareigūnų, Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnų bei ūkio aptarnavimo būrio nuteistųjų komandos. „Mes sportuojam, o ne vartojam!“ – minint tarptautinę kovos su narkomanija dieną, šis varžybų šūkis atspindi organizatorių siekį paskatinti atsisakyti psichotropinių medžiagų vartojimo.

Nepaisant nepalankių oro sąlygų, krepšinio aikštelėje buvo karšta, komandoms netrūko ryžto ir siekio nugalėti, o žiūrovams – emocijų. Šį kartą po įtemptos kovos pergalę šventė ir taurę laimėjo Šiaulių apskrities policijos komanda. Renginys patiko ir žaidėjams, ir sirgaliams, ir žiūrovams, stebėjusiems varžybas pro izoliatoriaus langus. Dabar lauksime kitų metų varžybų ir naujos gražios kovos. Komandos yra vertos viena kitos varžovės, tai parodė ir prieš atsisveikinimą sužaistos draugiškos rungtynės, kuriose nugalėjo tardymo izoliatoriaus komanda.

 

 
 
Informacija atnaujinta 2014 m. liepos 2 d. 16:05