Kontaktai

Trakų g. 10, LT-76286 Šiauliai

Tel. +370 41 430921

Faks. +370 41 430936

El. paštas: administracija@siauliuti.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama

 

 

            Atverti interaktyvų žemėlapį

 

Naujienos

ŠIAULIŲ TARDYMO IZOLIATORIUS DALYVAVO PROJEKTE „MOKINIŲ VEIKLINIMAS ŠIAULIŲ MIESTE

2014-04-08

Šiaulių tardymo izoliatorius ir šiemet prisijungė prie Šiaulių mieste antrą kartą vykdomo projekto „Mokinių veiklinimas Šiaulių mieste", kurio esmė – sudaryti galimybes 10 klasės moksleiviams įgyti darbinės patirties verslo įmonėje, meno organizacijoje, NVO ar biudžetinėje įstaigoje pagal jį dominančią veiklos sritį.

Šiaulių tardymo izoliatorius, būdamas vienu projekto partnerių, sudarė sąlygas žingeidžiam ir orientuotam į profesinė patirtį moksleiviui pajusti Kalėjimų departamento prie Lietuvos Respublikos teisingumo ministerijos pareigūno darbo atmosferą, susipažinti su veiklos specifika, sulyginti patyrimus su vaizdiniais, susikurtais iš aplinkinių žmonių pasakojimų, spaudos ar internete prieinamos informacijos. Penkių dienų trukmės praktikos Šiaulių tardymo izoliatoriaus Apsaugos ir priežiūros skyriuje metu dešimtokas galėjo įstaigos veikla ir įstaigos pareigūnų kasdienybe.

Panašaus pobūdžio projektai kiekvienai organizacijai, kaip darbdaviui, ne tik sukuria galimybę pademonstruoti visuomeninį aktyvumą, bet ir padeda formuoti nuomonę apie kasdienę veiklą, jos svarbą, lydinčius faktorius, įtakojančius ir dirbančiųjų komandos formavimąsi, tobulinti žmoniškuosius išteklius ir pasisemti naujų idėjų.

Tikimės, kad moksleiviui tokia praktinės veiklos galimybė padėjo apsispręsti siekti konkrečios profesijos, suteikė motyvacijos ugdyti save, gilinti žinias, siekti užsibrėžtų rezultatų ir tikslų.

 
 
Informacija atnaujinta 2014 m. balandžio 8 d. 15:07