Kontaktai

Trakų g. 10, LT-76286 Šiauliai

Tel. +370 41 430921

Faks. +370 41 430936

El. paštas: administracija@siauliuti.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama

 

 

            Atverti interaktyvų žemėlapį

 

Naujienos

ŠIAULIŲ TARDYMO IZOLIATORIAUS PAREIGŪNAI SĖKMINGAI PASIRODĖ ŠIAULIŲ OLIMPINĖS DIENOS VARŽYBOSE

2014-05-27

Šių metų gegužės 22 dieną Šiauliuose vyko olimpinės dienos varžybos, kuriose dalyvavo ir Šiaulių tardymo izoliatoriaus komanda. Sukarintos estafetės rungtyje, kurią sudarė 5 rungtys (paprastas bėgimas, bėgimas su dujokauke, bėgimas per kliūtis, paprastas bėgimas, bėgimas su svoriu), mūsų komanda nusileido tik Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato ir Šiaulių apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos komandoms ir užėmė 3 vietą (dalyvavo 7 komandos). Trečios vietos medaliais ir taure apdovanoti Socialinės reabilitacijos skyriaus būrio viršininkas Saulius Bernikas, direktoriaus budinčiojo padėjėjo pavaduotojas Egidijus Auškalnis, Apsaugos ir priežiūros skyriaus vyresnysis prižiūrėtojas Alvydas Janutis, prižiūrėtojai Gvidas Šulskis ir Vilmantas Misius.

Olimpinės mylios bėgime (distancija 1988 m) jėgas išbandė du tardymo izoliatoriaus atstovai: Alvydas Janutis, kuris savo amžiaus grupėje užėmė 1-ą vietą ir Egidijus Auškalnis, laimėjęs 2-ą vietą.

Sveikiname kolegas ir dėkojame už aktyvų dalyvavimą ir atiduotas jėgas.

 

 
 
Informacija atnaujinta 2014 m. gegužės 27 d. 13:34