Kontaktai

Trakų g. 10, LT-76286 Šiauliai

Tel. +370 41 430921

Faks. +370 41 430936

El. paštas: administracija@siauliuti.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama

 

 

            Atverti interaktyvų žemėlapį

 

Naujienos

SVEIKATA – BRANGIAUSIAS TURTAS

2014-11-03

Spalis – sveikatos stiprinimo mėnuo. Sveikatą lemia ne likimas ar atsitiktinumas - ją stipriname arba griauname mes patys. Sveikata ir energija žmogų gali ir turi lydėti visą gyvenimą! Suteikti organizmui tinkamą „kurą“ ir priežiūrą yra visai nesunku, reikia tik noro ir šiek tiek žinių. Fizinis aktyvumas padeda išlikti sveikiems ir laimingiems! Yra daug įvairių būdų užsiimti fizine veikla. Tai gali būti vaikščiojimas, bėgimas, šokiai, plaukimas, joga, lankymasis sporto salėse, komandiniai žaidimai ar daug kitų įvairių veiklų. Sportuodami jūs: pagerinsite savo fizinę jėgą, kūno linijas, pasitikėjimą savimi; įsitrauksite į naują (įdomią) veiklą; padidinsite savo energiją, lankstumą, mobilumą; lengviau suvaldysite stresą ar pyktį; padidinsite savivertę; geriau miegosite naktimis; pagerinsite medžiagų apykaitą. Sportas – geriausias būdas „išvalyti“ savo protą, jei yra susikaupę daug minčių. Užsiimant komandine sporto šaka ne tik mankštinsitės, bet ir atrasite bendraminčių bei naujas pažintis.

Nuo 2004 m. kas metai visą spalio mėnesį vyksta pereinamosios Mero taurės konkursas „Šiaulių sveikuolis“. Šiaulių tardymo izoliatoriaus treniruoklių salėje 2014-10-27 d. įvyko tradicinis Šiaulių miesto mero taurės konkursas „ŠIAULIŲ SVEIKUOLIS-2014“. Gausus būrys įstaigoje laikomų asmenų bei pareigūnų išmėgino savo fizinį pajėgumą, atlikdami Eurofit‘o testus. Kiekvienas turėjo galimybę išbandyti savo jėgas atlikdami lankstumo, atsilenkimų, atsispaudimų, pritūpimų ir kitus fizinio pajėgumo testus. Susumavus konkurso dalyvių rezultatus visame mieste, Šiaulių tardymo izoliatoriaus komanda užėmė garbingą III-ią vietą. Asmenys, savo amžiaus grupėje, pasiekę geriausių rezultatų bei prizines vietas iškovoję kolektyvai buvo apdovanojami Šiaulių miesto savivaldybėje.

 
 
Informacija atnaujinta 2014 m. lapkričio 12 d. 12:50