Kontaktai

Trakų g. 10, LT-76286 Šiauliai

Tel. +370 41 430921

Faks. +370 41 430936

El. paštas: administracija@siauliuti.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama

 

 

            Atverti interaktyvų žemėlapį

 

LIETUVOS KALĖJIMŲ TARNYBOS PASITIKĖJIMO TELEFONAS 

 (8 5) 271 9022

pasitikejimas@kalejimai.lt

 

Naujienos

DAILĖS TERAPIJA SUIMTIESIEMS

2015-04-09

2015 metų balandžio 9 dieną Šiaulių tardymo izoliatoriuje direktoriaus pavaduotojas Darius Gaidamavačius ir Socialinės reabilitacijos skyriaus viršininkas Raimondas Klimantavičius, vertindami didelį nuopelną ir pagalbą suimtiesiems, atsidėkodami už ilgalaikį bendradarbiavimą įteikė padėką Astai Vaitkevičienei.

Lietuvos Meno terapijos asociacijos pirmininkės pavaduotoja, Asta Vaitkevičienė, pagal bendradarbiavimo sutartį su Šiaulių tardymo izoliatoriumi, nuo 2012 m. vasario mėnesio veda dailės terapijos užsiėmimus įkalintiems asmenims.

Meno terapija prasminga veikla suimtiesiems. Terapija, tai ką tiesiogiai gali paveikti menas yra jausmai ir emocijos. Per emocijas menas veikia ir visą asmenybę, skatindamas ją tobulėti, kūrybiškai spręsti iškylančias problemas. Kūrybinio proceso metu žmogaus išreiškiami jausmai visuomet turi kažką bendro ir su kitų žmonių panašiose situacijose patiriamais ir išreiškiamais jausmais. Taigi, kurdamas kartu su kitais, žmogus turi galimybę atsikratyti iliuzijos, jog jo problema yra tokia vienintelė, baisiausia ir nepataisoma. Jis gali pasimokyti iš kitų, gauti palaikymą ir pats padėti, pasidalindamas savo patirtimi. Kartu piešdami dalyviai lavina savo bendravimo įgūdžius, mokosi išsakyti savo jausmus, palaukti, atsakyti ir išklausyti.

 
 
Informacija atnaujinta 2015 m. balandžio 9 d. 16:01