Kontaktai

Trakų g. 10, LT-76286 Šiauliai

Tel. +370 41 430921

Faks. +370 41 430936

El. paštas: administracija@siauliuti.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama

 

 

            Atverti interaktyvų žemėlapį

 

Naujienos

ŽEMĖS IR VANDENS DIENOMS SKIRTA VIKTORINA ABEJINGŲ NEPALIKO

2022-03-21

Šiaulių tardymo izoliatoriaus Resocializacijos skyriaus specialistai nuteistiesiems (suimtiesiems) surengė viktoriną pasaulinėms Žemės ir Vandens dienoms paminėti.

Kovo 20 d. švenčiama Pasaulinė Žemės diena, sugrąžinanti šiltąjį ir šviesųjį metų laiką, sulyginanti dieną su naktimi ir primenanti, kad visiems reikia saugoti ir globoti mūsų žaliąją planetą. Su pavasario lygiadieniu ateina ir tikrasis astronominis pavasaris.

Kovo 22 d. Pasaulinė Vandens diena, Lietuvoje minima nuo 2000-ųjų. Kasmet nagrinėjama kita aktuali vandens problema. Šių metų Pasaulinės vandens dienos šūkis – ,,Požeminis vanduo – paversk nematomą matomu“. Požeminis vanduo turi ypatingą reikšmę prisitaikant prie klimato kaitos, todėl privalome tinkamai naudoti požeminio vandens išteklius, juos tausoti, saugoti nuo taršos bei stengtis išlaikyti balansą tarp žmonijos ir Planetos reikmių.

Viktorinoje dalyvavę suimtieji ir nuteistieji netruko pajusti varžytuvių, kas daugiau vandens ir žemės paslapčių įmins, azartą. Dalyviai teigė, kad tokios edukacinės viktorinos – puiki proga prisiminti turimas žinias ir įgyti naujų. Viktorinos organizatoriai pasakojo, kad net ir maniusieji, jog apie vandenį ir žemę žino praktiškai viską, ne visada atsakė į viktorinos klausimus. „Bet nusivylimo nebuvo. Greičiau džiaugsmas, kad sužinojo kažką naujo“- sakė resocializacijos specialistės. Tokios viktorinos ne tik lavina atmintį, bet ir ugdo motyvaciją dirbti komandoje, stengtis dėl bendro tikslo, skatina žingeidumą ir moko prasmingai praleisti laisvalaikį.

 
 
Informacija atnaujinta 2022 m. kovo 21 d. 13:41