Kontaktai

Trakų g. 10, LT-76286 Šiauliai

Tel. +370 41 430921

Faks. +370 41 430936

El. paštas: administracija@siauliuti.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama

 

 

            Atverti interaktyvų žemėlapį

 

Naujienos

„MEŠKERIOTOJĄ“ SUŽVEJOJO PAREIGŪNAI

2022-04-05

Balandžio 4 d. Šiaulių tardymo izoliatoriaus pareigūnams įkliuvo originaliu būdu draudžiamus daiktus į įstaigos teritoriją bandęs permesti jaunuolis – į izoliatoriaus teritoriją ketino užmesti meškerę.

„Meškeriotoją“ izoliatoriaus pareigūnai sulaikė prie pagrindinės išorinės perimetro tvoros nuo Talkšos ežero pusės. Vyriškis su savimi turėjo meškerę, tačiau ją bandė užmesti ne į šalia esantį ežerą, o į izoliatoriaus teritoriją. Saugumo valdymo skyriaus pareigūnai jį pričiupo, kai šis bandė pririšti paketą prie virvės su meškere. Pažeidėjo „žvejybos“ įrankius – virvę, meškerę ir permetimui paruoštą paketą, kuris buvo apvyniotas lipnia bespalve juosta, perėmė pareigūnai. Sulaikytas asmuo prisipažino, kad per tvorą ketino permesti du mobiliojo ryšio telefonus, metalo pjovimo pjūklelį, dvi SIM korteles, du telefonų įkrovimo laidus ir gumą. Ežerą su kalėjimo tvora sumaišiusio „žvejo“ laukia administracinė atsakomybė.

Saugumo valdymo specialistai pažymi, kad izoliatoriaus prieigos kontroliuojamos ir stebimos šiuolaikiškomis techninėmis priemonėmis, tad bandymai permesti į kalėjimą draudžiamus daiktus pareigūnams visą parą matomi kaip ant delno. Priklausomai nuo draudžiamo paketo turinio pažeidėjams gresia administracinė ar net baudžiamoji atsakomybė.

 
 
Informacija atnaujinta 2022 m. balandžio 5 d. 10:21