Kontaktai

Trakų g. 10, LT-76286 Šiauliai

Tel. +370 41 430921

Faks. +370 41 430936

El. paštas: administracija@siauliuti.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama

 

 

            Atverti interaktyvų žemėlapį

 

Naujienos

LAISVALAIKIO ERDVĖJE NUTŪPĖ NUTEISTŲJŲ TAPYTI PAUKŠČIAI

2022-03-21

Šiaulių tardymo izoliatoriuje nuo kovo 14 dienos iki kovo 25 dienos veikia Resocializacijos skyriaus specialisčių Sigutės Rudzinskienės ir Skaistrės Andrulienės organizuota suimtųjų/nuteistųjų paveikslų paroda „Paukščiai – pavasario pranašai“. Sakoma, kad pavasarį ant sparnų parneša paukščiai. Kaip teigia ornitologai, sugrįžtantys į Lietuvą paukščiai yra pirmieji pavasario pranašai, net jei žemę nuklojęs sniegas, o orų prognozės vis dar žada žiemą parodysiant nagus.

Siekiant kuo efektyviau išnaudoti bausmės atlikimo laiką, suimtiesiems ir nuteistiesiems buvo pasiūlyta užsiimti prasminga veikla – kūryba ir tapyba. Pasitelkus begalinį norą, fantaziją ir kūrybiškumą, suimtųjų ir nuteistųjų rankose gimė įvairiaspalviai paveikslai, kurie papuošė Šiaulių tardymo izoliatoriaus biliardo kambario sienas. Šilti ir spalvingi kūriniai ne tik pagyvina kambarį, tačiau visiems čia atėjusiems bando atverti įvairių jausmų kupiną dailininkų vidinį pasaulį.

Resocializacijos specialistės teigė, kad visuomet yra palaikomos suimtųjų ir nuteistųjų pozityvios iniciatyvos, skatinamos kūrybinės idėjos ir prisidedama prie jų įgyvendinimo.


 
 
Informacija atnaujinta 2022 m. kovo 21 d. 15:18