Kontaktai

Trakų g. 10, LT-76286 Šiauliai

Tel. +370 41 430921

Faks. +370 41 430936

El. paštas: administracija@siauliuti.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama

 

 

            Atverti interaktyvų žemėlapį

 

Naujienos

SAVAMOKSLIS NUTEISTASIS, ĮKVĖPTAS PICASSO, STEBINA SAVO DARBAIS

2022-04-05

Paroda, nukelianti į visame pasaulyje žinomo ispanų tapytojo, vieno kubizmo pradininkų Pablo Picasso spalvų ir formų pasaulį, atidaryta Šiaulių tardymo izoliatoriuje esančioje suimtųjų ir nuteistųjų laisvalaikio erdvėje.

Kūrinių autorius – savamokslis, tačiau daugybe talentų apdovanotas nuteistasis. Įstaigos Resocializacijos skyriaus specialistės Skaistrė Andrulienė ir Silva Kirklienė jau ne pirmą kartą padeda kūrybingam vyriškiui realizuoti savo meninius gebėjimus ir organizuoti kūrybos parodas įstaigos erdvėse. Specialistės pažymi, kad iniciatyvus, kūrybingas nuteistasis savo darbais stebina ir praskaidrina visų, žvelgiančių į jo paveikslus gyvenimą, nes kūriniuose – daug spalvų, gyvenimo džiaugsmo ir motyvacijos domėtis žmonėmis, aplinka ir pasauliu. Anot specialisčių, vyriškis labai noriai dalyvauja užsiėmimuose, viską išsako, jaučia, kenčia, mąsto per savo piešinius.

Nuteistasis, piešdamas Picasso stiliumi, siekė perteikti dailininko dvasią ir išgauti žaismingą nuotaiką. Apsilankiusieji parodoje lieka maloniai nustebinti – spalvų mozaika, lengvumas ir žaismingumas verčia šypsotis ir žavėtis savamokslio menininko talentu. Paroda Šiaulių tardymo izoliatoriuje veiks visą balandžio mėnesį.

 

 
 
Informacija atnaujinta 2022 m. balandžio 5 d. 15:06