Kontaktai

Trakų g. 10, LT-76286 Šiauliai

Tel. +370 41 430921

Faks. +370 41 430936

El. paštas: administracija@siauliuti.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama

 

 

            Atverti interaktyvų žemėlapį

 

LIETUVOS KALĖJIMŲ TARNYBOS PASITIKĖJIMO TELEFONAS 

 (8 5) 271 9022

pasitikejimas@kalejimai.lt

 

Naujienos

RESOCIALIZACIJOS PAREIGŪNAMS PATIKI SVARBIAUSIAS GYVENIMO MISIJAS

2022-05-20

Santuokos sudarymas įkalinimo įstaigoje – nieko nestebinanti procedūra, tačiau šią savaitę Šiaulių tardymo izoliatoriaus muziejuje vykusi sutuoktuvių ceremonija – išskirtinė. Santuokos liudytoja tapo Resocializacijos skyriaus viršininkės funkcijas laikinai vykdanti Jorūnė Ramoškaitė ne iš reikalo, o dėl to, kad labai prašė pats jaunavedys. Vestuves kruopščiai planavęs ir tikrai nemažą ratą artimųjų turintis vyriški kreipėsi į izoliatoriaus direktorių prašydamas sudaryti galimybes būtent pareigūnei J. Ramoškaitei tapti jo santuokos liudytoja, nepaisant to, kad galėjo pakviesti savo artimuosius. „Žinoma, nustebau dėl tokio pasirinkimo, nes vestuvės net ir įkalinimo įstaigoje – labai jautri ir asmeniška šventė, tačiau smagu, kad mumis, resocializacijos specialistais, pasitikima, tampame svarbių kalinčiųjų gyvenimo momentų liudytojais. Reiškia, savo pareigas atliekame tinkamai. Jaunavedžiams linkime gyventi santarvėje ir darnoje“.- sakė svarbią santuokos liudytojos misiją kartu su kolege atlikusi pareigūnė.

Kovo ir balandžio mėn. Šiaulių tardymo izoliatoriuje susituokė keturios poros. Kuklioje, bet jaukioje ceremonijoje dalyvauja Šiaulių miesto Civilinės metrikacijos skyriaus darbuotoja, jaunųjų pakviesti artimieji.

Tai - toli gražu ne pirmasis toks nuoširdus resocializacijos specialistų darbo įvertinimas. „Kalinčiojo artimieji mums yra perdavę gėlių ir padėką už atjautą bei nuoširdumą. Sutrikome, nes tai nėra įprasta praktika, negalime priimti jokių dovanų. Pamerkėme, kad gėlėmis džiaugtųsi visi. Gauname atvirukų su padėkos žodžiais. Štai, nuteistieji nulipdė Resocializacijos skyriuje dirbančių pareigūnų figūrėles, tad turime po antrininką“,- apie mažus, bet svarbius abipusio pasitikėjimo ženklus pasakojo resocializacijos specialistės.

Grįžtamasis ryšys resocializacijos procese yra svarbus renkantis individualizuotas ir efektyviausias priemones, veiksmingai motyvuojančias pozityviems pokyčiams.

 
 
Informacija atnaujinta 2022 m. gegužės 20 d. 14:05