Kontaktai

Trakų g. 10, LT-76286 Šiauliai

Tel. +370 41 430921

Faks. +370 41 430936

El. paštas: administracija@siauliuti.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama

 

 

            Atverti interaktyvų žemėlapį

 

LIETUVOS KALĖJIMŲ TARNYBOS PASITIKĖJIMO TELEFONAS 

 (8 5) 271 9022

pasitikejimas@kalejimai.lt

 

Naujienos

PRISIEKĖ NAUJAS PAREIGŪNAS

2022-05-30

Šiaulių tardymo izoliatoriuje tau tampa tradicija darbo savaitę pradėti naujo pareigūno priesaika. Gegužės 30 d. per rytinę rikiuotę gerbti ir vykdyti įstatymus, sąžiningai atlikti pareigas bei saugoti gerą pareigūno vardą prisiekė Saugumo valdymo skyriaus jaunesnysis specialistas Vaidas Kačinskas. Naujasis pareigūnas yra įgijęs apsaugos darbuotojo kvalifikaciją, ne vienerius metus dirbo apsaugininku įvairiose verslo įmonėse.

Sveikindamas ką tik prisiekusį pareigūną įstaigos direktorius Saulius Rajunčius pažymėjo, kad komandos atsinaujinimas yra sveikintinas ir naudingas visiems, nes skatina tobulėti, o naujų žmonių atsineštos idėjos leidžia atsinaujinti ir pačiam kolektyvui. Įstaigos vadovas pabrėžė, kad tarnybos uždavinių yra daug, tačiau vienas svarbiausių – kad pareigūnas po tarnybos į šeimą grįžtų sveikas, tad gebėjimas apsaugoti save ir kitus ir save dėl kitų yra esminis pataisos pareigūno nelengvo darbo momentas. Direktoriaus pavaduotojas Almantas Pranskūnas naujajam kolektyvo nariui palinkėjo kuo greičiau tapti komandos dalimi, mokytis iš labiau patyrusiųjų ir dalintis savo idėjomis, padėsiančiomis visiems tobulėti.

Šiuo metu Šiaulių tardymo izoliatorius vykdo atrankas ir konkursus į laisvas pataisos pareigūnų pareigybes. Galite pretenduoti jau dabar, informacija paskelbta: 

http://www.kalejimudepartamentas.lt/lt/siauliuti/pradzia-apn_501.html .

Stabilumas, socialinės garantijos, vis labiau motyvuojantis atlyginimas ir karjeros galimybės yra pagrindiniai veiksniai, skatinantys savo ateitį sieti su tarnyba pataisos įstaigose. Daugiau informacijos apie pareigūno profesiją rasite paspaudę šią nuorodą: http://tapkpataisospareigunu.lt/ arba parašę mums el. paštu: administracija@siauliuti.lt

 
 
Informacija atnaujinta 2022 m. gegužės 30 d. 11:11