Kontaktai

Trakų g. 10, LT-76286 Šiauliai

Tel. +370 41 430921

Faks. +370 41 430936

El. paštas: administracija@siauliuti.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama

 

 

            Atverti interaktyvų žemėlapį

 

LIETUVOS KALĖJIMŲ TARNYBOS PASITIKĖJIMO TELEFONAS 

 (8 5) 271 9022

pasitikejimas@kalejimai.lt

 

Naujienos

VIENAS GERIAUSIŲ KURSANTŲ PASIRINKO TARNYBĄ ŠIAULIŲ TARDYMO IZOLIATORIUJE

2022-06-20

Birželio 20 d. per rytinę rikiuotę gerbti ir vykdyti įstatymus, sąžiningai atlikti pareigas bei saugoti gerą pareigūno vardą prisiekė Saugumo valdymo skyriaus jaunesnysis specialistas Aivaras Šimkaitis.

Aivaras birželio pradžioje Kalėjimų departamento prie Lietuvos Respublikos teisingumo ministerijos Mokymo centre įgijo pataisos pareigūno profesiją ir atsiėmė ne tik mokslų baigimo diplomą bet ir apdovanojimą už aktyvų dalyvavimą Mokymo centro veikloje. Pareigūnas Šiaulių tardymo izoliatoriuje atliko praktiką ir nuo šiandien tarnaus kaip visateisis komandos narys.

A. Šimkaitį sveikinęs Šiaulių tardymo izoliatoriaus direktorius Saulius Rajunčius pažymėjo, kad naujasis kolega Mokymo centro specialistų įvertintas kaip vienas perspektyviausių pataisos pareigūnų ne tik tarp šiųmečių absolventų, tokie žingeidūs, iniciatyvūs kursantai pasitaiko ne itin dažnai. „Jis jau mūsiškis – čia atliko praktiką, kartu su izoliatoriaus darbuotojais dalyvavo Vasaros šventėje. Džiaugiamės, kad pasirinko mus ir linkiu mokytis vieniems iš kitų“,- sakė S. Rajunčius. Jo pavaduotojas Almantas Pranskūnas džiaugėsi, kad vienas geriausių kursantų pasirinko draugišką, geranorišką kolektyvą ir linkėjo A. Šimkaičiui sėkmės tarnyboje.

Birželio mėnesį Šiaulių tardymo izoliatoriuje darbą pradėjo visas būrys jaunų, perspektyvių specialistų: Saugumo valdymo skyriaus Įskaitos grupėje darbuojasi specialistė Aistė Šemetienė, o to paties skyriaus Siuntų priėmimo ir perdavimo biure – Vestina Neverdauskaitė, Resocializacijos skyriaus komandą papildė specialistė Vaidutė Gailiutė.

Besidominčius karjera Šiaulių tardymo izoliatoriuje kviečiame užsukti į įstaigos internetinį puslapį, kur surasite informaciją apie laisvas darbo vietas.

 
 
Informacija atnaujinta 2022 m. birželio 20 d. 14:49