Kontaktai

Trakų g. 10, LT-76286 Šiauliai

Tel. +370 41 430921

Faks. +370 41 430936

El. paštas: administracija@siauliuti.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama

 

 

            Atverti interaktyvų žemėlapį

 

LIETUVOS KALĖJIMŲ TARNYBOS PASITIKĖJIMO TELEFONAS 

 (8 5) 271 9022

pasitikejimas@kalejimai.lt

 

Naujienos

TELEFONUS SUGAUDĖ PAREIGŪNAI

2022-06-07

Jei telefonų permetinėtojai, birželio 5 d. vakare sviesdami mobilųjį telefoną į Šiaulių tardymo izoliatoriaus krepšinio aikštelę, tikėjosi taiklaus metimo, tai galima sakyti, kad jiems pavyko – telefonas pateko ten, kur ir turėjo – pareigūnams į rankas. Įstaigos Saugumo valdymo skyriaus specialistai informavo, kad izoliatoriaus režiminėje teritorijoje, prie krepšinio aikštelės, patruliuojantis pareigūnas rado ir paėmė paketą, kuriame buvo vienas mobilaus ryšio telefonas „L8STAR“, be SIM kortelės. Tai jau antras nesėkmingas „krepšininkų“ bandymas perduoti kalintiesiems telefonus, sviedžiant juos per nuolat stebimą krepšinio aikštelę.

Jau kitą dieną pareigūnų paimtų mobiliųjų telefonų skaičius išaugo. Birželio 6 d. kratos dušinėje metu, ventiliacijos angoje buvo rastas ir paimtas mobiliojo ryšio telefonas „L 8 STAR“ su sim kortele. Šiomis dušinėmis naudojasi ir ką tik į izoliatorių atgabenti suimtieji ir nuteistieji. Neatmetama, kad vienas iš atvykėlių galėjo „pamiršti“ draudžiamą daiktą.

Saugumo valdymo skyriaus specialistai nuolat informuoja apie efektyvių, šiuolaikiškų techninių priemonių panaudojimą užkardant draudžiamų daiktų patekimą į įstaigą, tačiau potencialūs pažeidėjai kartas nuo karto nesėkmingai bando pergudrauti patyrusius pareigūnus.

 
 
Informacija atnaujinta 2022 m. birželio 7 d. 15:47