Kontaktai

Trakų g. 10, LT-76286 Šiauliai

Tel. +370 41 430921

Faks. +370 41 430936

El. paštas: administracija@siauliuti.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama

 

 

            Atverti interaktyvų žemėlapį

 

LIETUVOS KALĖJIMŲ TARNYBOS PASITIKĖJIMO TELEFONAS 

 (8 5) 271 9022

pasitikejimas@kalejimai.lt

 

Naujienos

SPORTO VETERANAI PAKVIETĖ NUTEISTUOSIUS SPORTUOTI

2022-06-10

Dėl karantino ribojimų kelerius metus nevykęs teniso turnyras šį birželį į Šiaulių tardymo izoliatorių grįžo su nauja jėga. Turnyro iniciatoriai – Šiaulių sporto veteranų klubo nariai entuziastingai pritarė turnyro atgaivinimo idėjai ir pakvietė nuteistuosius ir suimtuosius susirungti dėl teniso turnyro taurės. Svečių komandos iššūkį priėmė ūkio aptarnavimo būrio nuteistieji, kalintieji iki gyvos galvos, nuteistieji bausmę atliekantys kalėjimo režimu, bei suimtieji. Varžybos vyko taškas į tašką, tačiau pergalę šį kartą šventė Sporto veteranų klubas. „Esame labai dėkingi sporto veteranams, kurie randa laiko atvykti ir gyvu pavyzdžiu pademonstruoti, kad sveikas gyvenimo būdas, sportas, fizinis aktyvumas yra labai svarbūs siekiant asmenybės darnos“,- sakė laikinai einanti Resocializacijos skyriaus vyriausiosios specialistės pareigas Jorūnė Ramoškaitė.

Pareigūnė pažymėjo, kad bet koks fizinis aktyvumas duoda teigiamą rezultatą ir naudą. Prasmingas laisvalaikio užimtumas kalinamiems asmenims padeda integruotis į visuomenę, gerina sveikatą, nuotaiką, nusiteikimą, ugdo ryžtą siekti užsibrėžto tikslo. Turnyro dalyviai tikina, kad nenusiminė, likę be „aukso“, nes daug svarbiau – dalyvauti, pabendrauti su buvusiais sportininkais, pasimokyti iš jų gyvenimiškos patirties.

 
 
Informacija atnaujinta 2022 m. birželio 10 d. 15:01