Kontaktai

Trakų g. 10, LT-76286 Šiauliai

Tel. +370 41 430921

Faks. +370 41 430936

El. paštas: administracija@siauliuti.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama

 

 

            Atverti interaktyvų žemėlapį

 

LIETUVOS KALĖJIMŲ TARNYBOS PASITIKĖJIMO TELEFONAS 

 (8 5) 271 9022

pasitikejimas@kalejimai.lt

 

Naujienos

SKELBIAMA KANDIDATŲ TAPTI LYGTINIO PALEIDIMO IŠ ŠIAULIŲ TARDYMO IZOLIATORIAUS KOMISIJOS NARIAIS ATRANKA

2022-04-21

2022 m. birželio mėnesį bus atnaujinama Lygtinio paleidimo iš Šiaulių tardymo izoliatoriaus komisijos (toliau – Komisija) sudėtis. Lygtinio paleidimo iš pataisos įstaigos komisijos sudarymo tvarką, funkcijas ir teises, darbo organizavimo tvarką nustato Lygtinio paleidimo iš pataisos įstaigos komisijos nuostatai, patvirtinti teisingumo ministro 2020 m. balandžio 27 d. įsakymu Nr. V-107 „Dėl Lygtinio paleidimo iš pataisos įstaigos komisijos nuostatų patvirtinimo“.

Į Komisijos sudėtį gali būti skiriami asociacijų, religinių bendruomenių ar religinių bendrijų atstovai ir (ar) savanoriai, kiti fiziniai ir juridiniai asmenys. Komisijos nariu gali būti vyresnis kaip 25 metų asmuo, atitinkantis nepriekaištingos reputacijos kriterijus, nustatytus Lietuvos Respublikos valstybės tarnybos įstatyme.

Maloniai kviečiame minėtų institucijų, organizacijų vadovus deleguoti savo atstovus į Komisijos sudėtį. Taip pat laukiami ir savanoriai, pageidaujantys aktyviai dalyvauti nuteistųjų lygtinio paleidimo iš pataisos įstaigų procese. Planuojamas komisijos nario darbo krūvis – preliminariai 1 posėdis per mėnesį (posėdžio trukmė - apie 1-2 val.). Komisijos nario veikla neatlygintina.

Kandidatai turi pateikti raštišką prašymą Kalėjimų departamento prie Lietuvos Respublikos teisingumo ministerijos direktoriaus vardu (prašymas gali būti laisva forma), taip pat pateikti gyvenimo aprašymą (CV), kuriame prašytume nurodyti savo profesinę patirtį.

Teikiamuose dokumentuose būtina nurodyti:

- vardą ir pavardę;

- asmens kodą;

- gyvenamąją vietą;

- eitas pareigas ir tarnybos valstybės ar savivaldybių institucijose ir įstaigose laikotarpį;

- deleguojančios institucijos (jeigu yra) pavadinimą, kodą, adresą;

- pataisos įstaigą, kurioje veikiančios Lygtinio paleidimo iš pataisos įstaigos komisijos nariu pretendentas gali būti;

- savo kontaktinius duomenis.

Asmenys, pageidaujantys tapti Komisijos nariais, taip pat turi pateikti pasirašytą rašytinį sutikimą dėl atitikties nepriekaištingos reputacijos kriterijams tikrinimo.

Rekomenduojama rašytinio prašymo ir sutikimo dėl atitikties nepriekaištingos reputacijos kriterijams tikrinimo forma.

Dokumentus iki 2022-05-05 galima pristatyti arba atsiųsti paštu į Šiaulių tardymo izoliatoriui (Trakų g. 10, Šiauliai), kreiptis el. p.: aleksandras.molcanovas@siauliuti.lt, tel.nr. 8 41 426334.

 
 
Informacija atnaujinta 2022 m. balandžio 21 d. 10:18