Kontaktai

Trakų g. 10, LT-76286 Šiauliai

Tel. +370 41 430921

Faks. +370 41 430936

El. paštas: administracija@siauliuti.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama

 

 

            Atverti interaktyvų žemėlapį

 

LIETUVOS KALĖJIMŲ TARNYBOS PASITIKĖJIMO TELEFONAS 

 (8 5) 271 9022

pasitikejimas@kalejimai.lt

 

Naujienos

ŠIAULIŲ TARDYMO IZOLIATORIUJE – EKSKURSIJOS DARBUOTOJŲ ARTIMIESIEMS

2022-06-13

Birželio 10 d., darbo dienai pasibaigus, Šiaulių tardymo izoliatoriaus administracija pakvietė darbuotojų artimuosius apsilankyti įstaigos muziejuje, susipažinti su izoliatoriaus darbo specifika ir iš arti išvysti į Nekilnojamojo kultūros paveldo registrą įtrauktus 111 metų senumo pastatus.

Šeimos, artimųjų palaikymas – labai svarbus nelengvą tarnybą vykdantiems pareigūnams ir specifinėje įstaigoje dirbantiems darbuotojams.

Sėkmingai įveikę saugumo kontrolės procedūras, kurias darbuotojai atlieka kasdien, spintelėse palikę pinigus, mobiliuosius telefonus ir kitus draudžiamus daiktus, šeimų nariai dar geriau suprato, kokiomis sąlygomis dirba jų mamos, tėčiai, broliai, sesės, sutuoktiniai ar vaikai ir kodėl ne bet kada jie gali atsiliepti į artimųjų skambučius.

„Dirbti uždaroje teritorijoje laikantis griežtų taisyklių – iššūkis, kurį įveikia ne kiekvienas. Pakvietėme darbuotojų artimuosius ne tik dėl to, kad parodytume jiems istorinius pastatus. Papasakojome apie savo kasdienybę. Dėkojame už jų supratingumą, nes be šeimos palaikymo tarnyba ir darbas izoliatoriuje būtų sudėtingesni“- sakė ekskursijų vadovu laikinai tapęs įstaigos direktorius Saulius Rajunčius.

Susidomėjimas „slapta“ artimųjų darbovietę – didžiulis. Ekskursijoje dalyvavo beveik keturiasdešimt žmonių. Jie apžiūrėjo įstaigos muziejų, izoliatoriuje kalinčių asmenų kūrybos darbų parodas, lankėsi nuteistųjų įrengtoje koplyčioje, pamatė, kaip atrodo gyvenamoji kamera, pasivaikščiojimo kiemai, darbuotojų kabinetai ir nuo pasivaikščiojimo kiemų stogo grožėjosi Šiaulių miesto panorama. Trumpas vasaros lietus įspūdžių nesugadino, dalyvavusieji džiaugėsi galėję pamatyti, kaip atrodo artimųjų darbo vietos ir pati įstaiga iš arti: „Įspūdžiai – patys geriausi. Patiko ir muziejus ir pats izoliatorius atrodo visai kitaip, nei esame pratę matyti iš gatvės pusės, geriau suprasime čia dirbančiųjų kasdienybę“.

 
 
Informacija atnaujinta 2022 m. birželio 13 d. 10:35