Kontaktai

Trakų g. 10, LT-76286 Šiauliai

Tel. +370 41 430921

Faks. +370 41 430936

El. paštas: administracija@siauliuti.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama

 

 

            Atverti interaktyvų žemėlapį

 

LIETUVOS KALĖJIMŲ TARNYBOS PASITIKĖJIMO TELEFONAS 

 (8 5) 271 9022

pasitikejimas@kalejimai.lt

 

Naujienos

PAREIGŪNAI PERMESTUS TELEFONUS IŠ KREPŠINIO AIKŠTĖS RENKA TARSI KAMUOLIUS

2022-06-17

Šiaulių tardymo izoliatoriaus krepšinio aikštelė tampa bandytų permesti, bet tikslo taip ir nepasiekusių draudžiamų daiktų surinkimo vieta. Kaip teigia humoro jausmo neprarandantys įstaigos Saugumo valdymo skyriaus pareigūnai, jau tampa tradicija mobiliuosius telefonus per izoliatoriaus tvorą įmesti į krepšinio aikštelę. Pareigūnams belieka nelegalius paketus susirinkti.

Birželio 15 d. režiminėje teritorijoje, prie krepšinio aikštelės patruliuojantis pareigūnas rado ir paėmė paketą. Jame buvo vienas mobilaus ryšio telefonas “NOKIA- 1030“, be SIM kortelės.

„Jei kažkam yra noras tuos telefonus sumesti į krepšinio aikštelę, tai mums kantrybės juos surinkti tikrai užteks“,- juokavo pareigūnai. Saugumo valdymo specialistai perspėja bandančiuosius kalintiesiems perduoti draudžiamus daiktus, kad jų pastangos paprastai visada užkardomos patyrusių ir profesionalių pareigūnų, o sučiupus tokį mėtytoją įvykio vietoje, jam gali grėsti net baudžiamoji atsakomybė.

 
 
Informacija atnaujinta 2022 m. birželio 17 d. 13:23