Kontaktai

Trakų g. 10, LT-76286 Šiauliai

Tel. +370 41 430921

Faks. +370 41 430936

El. paštas: administracija@siauliuti.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama

 

 

            Atverti interaktyvų žemėlapį

 

LIETUVOS KALĖJIMŲ TARNYBOS PASITIKĖJIMO TELEFONAS 

 (8 5) 271 9022

pasitikejimas@kalejimai.lt

 

Naujienos

„MEŠKERIOTOJAI“ VĖL PRARADO MEŠKERĘ IR TELEFONUS

2022-06-14

Birželio 12 d. Šiaulių tardymo izoliatoriaus muziejus meškerių kolekciją papildė teleskopine meškere. Ją asmenys naudojo, kad permesti į įstaigos teritoriją draudžiamus daiktus.

Saugumo valdymo skyriaus patrulis izoliatoriaus teritorijoje, prie krepšinio aikštelės, pastebėjo per įstaigos apsauginę tvorą siūlo pagalba permestą ir spygliuotos vielos pakibusį paketą. Jį nuėmus ir išardžius, buvo rasti du mobiliojo ryšio telefonai L8STAR be SIM kortelių, du telefonų pakrovimo laidai ir ausinės. Detaliai apžiūrėjus prie įstaigos išorinės tvoros pusės esančią teritoriją, pareigūnai aptiko rudos spalvos siūlo ritę bei teleskopinę meškerę. Saugumo valdymo specialistai juokauja, kad pažeidėjų paliktų meškerių kolekcijai augant, gali tekti steigti žvejybos įrankių muziejų, mat bandymai perduoti draudžiamus daiktus naudojant žvejybos įrangą sėkmingai užkardomi. Pataisos pareigūnai pažymi, jog noras „padėti“ bausmę atliekantiems artimiesiems ar bičiuliams gauti draudžiamus daiktus paprastai baigiasi administracine ar net baudžiamąja atsakomybe, o daiktai ir jiems perduoti naudoti įrankiai konfiskuojami.

 
 
Informacija atnaujinta 2022 m. birželio 14 d. 10:24