Kontaktai

Trakų g. 10, LT-76286 Šiauliai

Tel. +370 41 430921

Faks. +370 41 430936

El. paštas: administracija@siauliuti.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama

 

 

            Atverti interaktyvų žemėlapį

 

Naujienos

IŠRINKTAS GRAŽIAUSIAS MARGUTIS

2022-04-20

Šv. Velykos viena iš gražiausių pavasario švenčių, kurias švenčia visi. Ne išimtis ir Šiaulių tardymo izoliatoriaus ūkio aptarnavimo būrio nuteistieji, kurie iš anksto pradėjo ruoštis šventei.

Šv. Velykos – tai atgimimo, vilties, tikėjimo šventė. Visą savaitę Šiaulių tardymo izoliatoriaus Ūkio aptarnavimo būrio nuteistieji ruošėsi šiai nuostabiai šventei, vieni margino kiaušinius, kiti patys iš įvairių medžiagų juos gamino ir dekoravo. Resocializacijos skyriaus l. e. p. vyresnioji specialistė Silva Kirklienė suorganizavo gražiausio margučio rinkimus. Balsavime dalyvavo visi ūkio aptarnavimo būrio nuteistieji, kurie ir rinko gražiausią margutį. Visi margučiai buvo gražūs, todėl išrinkti patį gražiausią buvo labai sunku, tačiau kiaušinis nugalėtojas išrinktas. Kaip teigė S. Kirklienė, kiaušinių marginimas – savotiška meno terapija, kur kiekvienas galėjo parodyti savo kūrybinius gebėjimus, išmonę, fantaziją. „Margindami kiaušinius nuteistieji mokosi kruopštumo, atidumo, mokosi tokių paprastų dalykų, kaip savo kūriniu nudžiuginti aplinkinius, patiria teigiamų emocijų, nes gali pasidalinti šventine nuotaika su kitais“,- sakė pareigūnė. Šventiniai renginiai nuteistiesiems, labai svarbūs, nes tokios akimirkos skatina prisiminti šeimas, papročius ir tradicijas.

 
 
Informacija atnaujinta 2022 m. balandžio 20 d. 14:58