Kontaktai

Trakų g. 10, LT-76286 Šiauliai

Tel. +370 41 430921

Faks. +370 41 430936

El. paštas: administracija@siauliuti.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama

 

 

            Atverti interaktyvų žemėlapį

 

Naujienos

ŽALIOJOJE OAZĖJE PRASIDEDA DARBYMETIS

2022-05-03

Nors vėluojantis pavasaris šiluma nelepina, vieno populiariausių - „Žaliosios oazės“ projekto dalyviai pasiruošimą daržininkystės sezonui pradėjo dar kovo pradžioje. Šiaulių tardymo izoliatoriaus ūkio būryje besidarbuojantys nuteistieji ant palangių augina įvairių veislių pomidorų, paprikų daigus ir nekantriai laukia šilumos, kad augalus galėtų persodinti į pačių suręstą šiltnamį. Šiltnamyje ir agroplėvele kruopščiai pridengtose lysvėse jau stiebiasi ridikėliai, salotos, o izoliatoriaus gėlynai visus džiugina vešliais rododendrų žiedais ir nuteistųjų išaugintomis našlaitėmis.

Resocializacijos skyriaus vadovo pareigas laikinai einantis Aleksandras Molčanovas pažymėjo, kad pasirengimas daržininkystės sezonui įstaigoje prasideda jau tradicine tapusia sėklų ir daigų dovanojimo akcija. „Izoliatoriaus darbuotojai norintiems užsiimti daržininkyste dovanoja įvairių sėklų ir negaili praktiškų patarimų kaip išauginti gausų derlių“- pasakojo A. Molčanovas.

Projekto dalyviai tikina, kad daržininkystė – ne prievolė, o širdžiai mielas užsiėmimas, teikiantis ne vieną naudą: išmokstama daržininkystės paslapčių, ugdomi bendruomeniški santykiai, maisto racionas papildomas šviežiomis daržovėmis, uogomis, o ir laikas besirūpinant savo lysve bėga nepalyginamai greičiau.

 
 
Informacija atnaujinta 2022 m. gegužės 3 d. 11:14