Kontaktai

Trakų g. 10, LT-76286 Šiauliai

Tel. +370 41 430921

Faks. +370 41 430936

El. paštas: administracija@siauliuti.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama

 

 

            Atverti interaktyvų žemėlapį

 

Naujienos

NACIONALINĘ VYRŲ DIENĄ PAREIGŪNAI IR NUTEISTIEJI VARŽĖSI TRIKOVĖS TURNYRE

2022-05-31

Gegužės 29 d. vis plačiau minima nacionalinė vyrų diena sportiškai pažymėta Šiaulių tardymo izoliatoriuje. Ta proga resocializacijos specialistai pakvietė į komandinės trikovės turnyrą „CROSSFIT“. Suimtieji, nuteistieji ir pareigūnai tarpusavyje varžėsi svarmenų nešimo, atsispaudimų, prisitraukimų, prisitraukimų ant lygiagrečių rungtyse. Atrankos į varžybų finalą vyko visą savaitę. Stipriausios, ištvermingiausios ir greičiausios komandos dėl vietos finale rungėsi taškas į tašką. Dėl nugalėtojų taurės varžėsi pareigūnų, nuteistųjų ir ūkio aptarnavimo būrio nuteistųjų komandos. Didžiausią greitį, ištvermę ir sportiškumą pademonstravo ūkio aptarnavimo būrio nuteistieji, tad jiems ir atiteko pagrindinis prizas – rankų darbo trikovės turnyro taurė.

Resocializacijos skyriaus specialistai pastebi, kad sportiniai renginiai tarp nuteistųjų ir suimtųjų yra itin populiarūs ir pasižymi dalyvių gausa. Tai, kad juose dalyvauja ir pareigūnai kitus dalyvius motyvuoja siekti geriausio rezultato, padeda suprasti, koks svarbus ir veiksmingas yra komandinis darbas, moko atrasti savo stipriąsias savybes ir panaudoti jas bendro tikslo siekimui. Įsibėgėjant vasaros sezonui planuojama daug sporto renginių lauke: sporto aikštyne, lauko treniruoklių erdvėje ar tiesiog kieme, nes izoliatoriaus paveldosauginis statusas riboja galimybes plėsti įstaigos sporto infrastruktūrą, tad užimtumas lauke – sveika ir išties populiari alternatyva.

 
 
Informacija atnaujinta 2022 m. gegužės 31 d. 10:43